opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized MEWS i NIPS: Czy koty robią matematykę, aby zbadać ofiarę?

MEWS i NIPS: Czy koty robią matematykę, aby zbadać ofiarę?

Matematyka była moim najmniej preferowanym przedmiotem w szkole, a także nigdy nie wierzyłem, że moi instruktorzy, kiedy stwierdzili, że wymagam od funkcjonowania w życiu. Teraz to prawda, że ​​wszyscy robimy pewien poziom matematyki, niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie, jednak co z naszymi kotami? Na swoim najnowszym blogu dr Michael Delgado donosi o interesujących badaniach zatytułowanych „Rewiding mniej więcej: wpływ liczby, a także wielkość na przyszłą opcję ofiary u kota domowego”. Badanie badawcze wykorzystało ofiarę online w zakresie koty preferencji, jak dokładnie, a także dokładnie, jak preferują ofiara (i nie martw się, żadne myszy ani szczury nie zostały skrzywdzone, w rzeczywistości zostali przyjęci przez stażystów uniwersyteckich później Badanie badawcze zostało zakończone.) Moja preferowana część badania: pięć kotów musiało zostać usunięte z badania badawczego z powodu niewystarczającego uczestnictwa. Kliknij tutaj, aby sprawdzić pełny raport Michaela na temat badania.

Jeśli przegapiłeś jakiekolwiek opowieści przedstawione w tym tygodniu w uważnym kocie, oto podsumowanie: w niedzielę rozmawialiśmy dokładnie o tym, jak znalezienie nowych rzeczy może wzbogacić nasze życie, w poniedziałek dr Lynn Bahr odpowiedział na pytania odwiedzających, ON We wtorek przedstawiliśmy wspaniałą torebkę Loparda i Lotus Bloom z Triple T Studio, w środę przekazaliśmy informacje o tym, jak zarejestrować się na Catcon z kanapy, a w czwartek, wzięliśmy udział w Keep Mem w czwartek. Oprócz tego nie pamięta, aby wygrać darowiznę w wysokości 100 USD na preferowane schronisko lub grupa ratownicza z Pawprint!

Dzisiejsze wideo złamało mnie-nowa olimpijska samokontrola w tworzeniu? Cieszyć się!

Miłego weekendu!

Zdjęcie za pośrednictwem tego, czego chce twój kot

National Feline DNA Day Sale z 30 września

Zestaw testowy DNA DNA DNA Groups 20 USD z kodem CatDNA20
60 $ REZENTACJA + ZESTAW DNA ZDROWA I WELLNESKA Z COD CATDNA60

Ingrid King

Możesz podobnie jak:
MEWS i NIPS: Koty mogą być bardziej czuły dzięki pandemii

MEWS, a także NIPS: 10 wskazań, jak twoje koty takie jak ty

MEWS i NIPS: Koty przejęły świat na długo przed siecią

«Giveaway: Zdobądź bezpłatną aplikację Pawprint, a także wygraj darowiznę w wysokości 100 USD dla preferowanej grupy ratowniczej lub schronienia
Dokładnie w jaki sposób pętla Asyżu pomaga Tazz, łagodząc ból kilku warunków zapalnych »

2 komentarze do MEWS oraz NIPS: Czy koty robią matematykę, aby zbadać ofiarę?

Timmy Tomcat mówi:

26 września 2020 o 11:42

Z pewnością lubimy małą ofiarę, a także tata, który ma tylko małe myszy, które kochamy. Film był super. Ten Grey Fellow z pewnością dokładnie zrozumiał, jak zdobyć wszystko, a potem dogonił. Prezentacja, że ​​jeśli wykonasz najlepsze zadanie, zrobisz dużo zamiast pośpiechu

Odpowiedź

Janine mówi:

26 września 2020 o 6:56

Wierzę, że koty wykonują jakieś obliczenia, jeśli chodzi o ofiarę. Samo obserwowanie, jak coś prześladują, pokazuje dokładnie, jak to działa. Zawsze nienawidziłem matematyki w szkole, jednak cieszę się, że mogę to zrobić. Co miesiąc równoważę nasze książki czeków na starą instytucję.

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Potrzebne pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *

E-mail *

Pozostawiając komentarz, zgadzasz się z gromadzeniem danych przez tę stronę według naszej
Polityka prywatności.
*

Informuj mnie o nawiązanie uwagi via e-mail. Możesz również subskrybować bez komentowania.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *