opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Jedno kliknięcie może modyfikować życie zwierzaka

Jedno kliknięcie może modyfikować życie zwierzaka

Dodaj przyciski udostępnianiaShare do FacebookFacebookfaceBookshare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestShare to Moreaddthismore

Każdego dnia niezliczone zwierzęta czekają na adopcję w schroniskach, a także ratunki zwierząt. Umieszczenie tych zwierząt w kochających domach jest trudnością, z jaką troszczą się pracownicy schroniska, a także wolontariusze niestrudzenie. Kiedy zwierzak z poważnymi problemami medycznymi wchodzi w schronienie, trudność ta jest jeszcze większa.

Dzięki konkursie „Zmień życie zwierzaka”, Petadeds z tobą współpracuje, aby odkryć zwierzęta domowe, które wymagają zarówno pomocy medycznej, jak i chirurgicznej, zarówno schroniska dla zwierząt, jak i ratunki mogą sobie pozwolić. W zeszłym roku, z twoją pomocą, umożliwiliśmy uroczą, adoptowaną mopnię o imieniu Gorilla, aby uzyskać bardzo potrzebną opiekę medyczną, której potrzebował… i nową, kochającą rodzinę! Dzielnica Petmeds skontaktowała się z tym cudownym zwierzakiem, a także zmieniła jego życie. Odkryj więcej o zeszłorocznym zwycięzcy konkursu, Gorilla, tutaj. W tym roku zapraszamy do wzięcia udziału, gdy po raz kolejny w konkursie „Zmień życie zwierzaka”.

2016 Modyfikacja Szczegóły konkursu życiowego zwierzaka

Kto może wejść?
Wszystkie ratowanie zwierząt, a także schroniska w całych Stanach Zjednoczonych są zmotywowane do wejścia na adoptowany psa lub koci w wymaganiu leczenia chirurgicznego lub leczenia. Prosimy o dokonywanie wszystkich zgłoszeń z grupą ratunkową, aby zapewnić prawidłowe informacje, jeden wpis na grupę.

Nawet jeśli nie jesteś częścią schroniska, możesz wziąć udział, dzieląc się konkursem ze swoim regionalnym ratunkiem lub schronieniem!

Okres zgłoszenia potrwa z 23:59 ET na 1/14/16.

Głosowanie

Głosowanie jest dostępne zarówno dla publiczności, jak i zaczyna się 1/15/16, a także zamknięcia o 23:59. ET 1/20/16. Możesz głosować każdego dnia przez cały okres głosowania, więc upewnij się, że zrobisz wszystko, co możesz, aby pomóc preferowanemu uczestnikowi wygranej! Nie pamiętaj, aby podzielić się konkursem na stronach sieci społecznościowych, aby inni mogli wziąć udział w potrzebie.

Nagrody

Pierwszy mistrz lokalizacji otrzyma nawet 2000 USD na opiekę medyczną lub leczenie chirurgiczne, którego desperacko potrzebuje. Drugi, a także zwycięzcy trzeciej lokalizacji otrzymają również cenny wkład w niezbędne leczenie chirurgiczne lub leczenie.

Twoja pomoc będzie odegraną kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia i dobrego samopoczucia, a także szczęścia do przyjętego zwierzaka w wymaganiu pomocy. Poświęć chwilę, aby być częścią zmieniającego życie wysiłku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *