opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized PetMeds® Wykorzystanie wspólnych suplementów z lekami na bóle PET

PetMeds® Wykorzystanie wspólnych suplementów z lekami na bóle PET

Dodaj przyciski udostępniania Share do FacebookFaceFacebookshare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestprestShare to Moreaddthisre7

Klienci zwykle pytają, czy istnieją opcje kilku kosztownych recepty niesteroidowych leków przeciwzapalnych, takich jak Rimadyl lub Previcox, które ich weterynarze zwykle przepisują dla ostrego lub przewlekłego bólu stawu lub pleców. Podczas gdy takie leki naprawdę poprawiły wysoką jakość życia wielu zwierząt pod względem łagodzenia bólu, kwestie klientów dotyczących kosztów, a także bezpieczeństwa długoterminowych wykorzystywania takich leków powszechnie prowadzi ich do sprawdzenia innych alternatyw.

W wielu sytuacjach metoda wielopronuowa do przewlekłego bólu stawów jest najlepsza przy użyciu zarówno najlepszej tradycyjnej medycyny, oprócz wolnej medycyny, jak i suplementów diety. Zwykle przewlekłe wykorzystanie stawów glukozaminy/chondroitinowych w celu przywrócenia funkcji stawów zapalnych pozwala nam wykorzystywać niższe dawki leków na receptę w wielu przypadkach. Suplementy, takie jak bardzo wspólny wzmacniacz lub glyco-flex, często działają cuda w moim doświadczeniu. Istotnymi punktami, o których należy pamiętać o wszelkiego rodzaju wspólnych suplementach, są to, że zwykle zajmują one tygodnie do kilku miesięcy dla maksymalnej korzyści.

Inne suplementy do przemyślenia obejmują kwasy tłuszczowe Omega 3, takie jak bardzo czysty omega 3, oprócz przeciwutleniacza proanthozonu, który może działać w celu zmniejszenia stanu zapalnego, a także całkowicie wolnych rodników uwzględnionych w zapaleniu stawów, a także bólu stawów. Oprócz tego, że produkt odszedł na psiego bólu. Podobnie jak każdy rodzaj suplementów diety, zawsze ważne jest, aby najpierw rozmawiać z weterynarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek takiego schematu, ponieważ w niektórych przypadkach mogą istnieć interakcje związane z lekiem/suplementem lub zwierzak może wymagać badania i/lub/lub/lub Najpierw praca krwi, szczególnie jeśli są już na lekach na receptę.

Wiele razy powszechnie zacznę od suplementów diety pod kątem bólu stawów, a następnie dodam leki na receptę później, jeśli reakcja nie jest odpowiednia. Istnieją również inne mody wolnych medycyny, takie jak akupunktura lub chiropraktyka, które mogą być niezwykle praktyczne wraz z odpowiednią terapią medyczną lub w niektórych przypadkach zamiast tych klientów, którzy wybierają znacznie bardziej naturalne podejście. .

ArthritisJoint Health

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *