opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Czerwiec to krajowy miesiąc gotowości do zwierząt domowych

Czerwiec to krajowy miesiąc gotowości do zwierząt domowych

Czerwiec to krajowy miesiąc gotowości do zwierząt domowych, a planowanie twoich zwierząt jest ważną częścią gotowości na wypadek awarii i odpowiedzialnej opieki zwierząt domowych.

Czy Twoja rodzina ma plan działania w nagłych wypadkach? Jeśli nie, bardzo ważne jest, aby opracować plan awaryjny i zestaw dla twojego gospodarstwa domowego i zwierzaka. Krajowy miesiąc gotowości dla zwierząt domowych przypomina rodzicom zwierzęta znaczenie posiadania planu na wypadek awarii lub klęski żywiołowej. Poniżej znajdują się kilka wskazówek z Ready.gov:

Zrób plan awaryjny

Id Your Pet. Upewnij się, że tagi twojego zwierzaka są aktualne i bezpiecznie przymocowane do kołnierza twojego zwierzaka. Jeśli to możliwe, załącz adres i/lub numer telefonu witryny ewakuacyjnej. Jeśli twoje zwierzę zgubi się, jego tag jest jego biletem do domu. Rozważ także mikrochipowanie zwierząt domowych.

Upewnij się, że masz aktualne zdjęcie swojego zwierzaka do celów identyfikacyjnych.

Zrób zestaw awaryjny dla zwierząt domowych. Pobierz przygotowanie ma sens dla właścicieli zwierząt domowych dla pełnej listy elementów, które można dołączyć w zestawie Pets.

Sprawdź tę szybką listę:

Karma dla zwierząt

Woda butelkowana

Leki

Zapisy weterynaryjne

Ściółka/patelnia dla kotów

Instrukcja może otwierać

Dania z jedzeniem

Zestaw pierwszej pomocy i inne zapasy

Zidentyfikuj schroniska. Ze względów zdrowia publicznego wiele schronisk awaryjnych nie może przyjmować zwierząt domowych. Dowiedz się, które motele i hotele w obszarze zamierzasz ewakuować, aby umożliwić zwierzęta z dużym wyprzedzeniem na ich potrzeby. Istnieje również wiele przewodników, które wymieniają hotele/motele, które zezwalają na zwierzęta i mogą służyć jako punkt wyjścia. Dołącz numer lokalnego schroniska dla zwierząt na liście numerów awaryjnych.

Upewnij się, że masz bezpiecznego przewoźnika dla zwierząt, smyczy lub uprzęży dla swojego zwierzaka, aby jeśli wpadł na panikę, nie mógł uciec.

Źródło gotowe.gov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *