opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Recenzja książki: Ciekawość podekscytowana kotem Sofie Kelly

Recenzja książki: Ciekawość podekscytowana kotem Sofie Kelly

ciekawość podekscytowana Cat jest pierwszą z zupełnie nowej serii Magical Cats Mysteries. Nawet gdybym nie kochał tajemnic o tematyce kota, okładka na pewno przyciągnęłaby mnie: koty i książki, moje dwie ulubione rzeczy!

Od wydawcy:

Kiedy bibliotekarz Kathleen Paulson przeprowadził się do Mayville Heights w stanie Minnesota, nie miała pojęcia, że ​​dwa Strays przekażą ich drogę do jej życia. Owen to Tabby z uzależnieniem od kocimiędzy, a Hercules to krępy kot Tuxedo, który podziela zamiłowanie Kathleen do Barry’ego Manilowa. Ale poza wszystkimi futrami i mrukami jest coś więcej dla tych kotów.

Kiedy morderstwo przerywa festiwal muzyki dzikiej róży Mayville, Kathleen uważa się za głównego podejrzanego. O wiele bardziej rewelacyjna jest jej uświadomienie sobie, że Owen i Herkules są magiczne-a ona liczy na ich umiejętności naprawy morderstwa w składzie.

Uwielbiałem wszystko w tej książce. Postać Kathleen, wymyślonego amatorskiego Sleutha, którego partner w Bostonie poszedł na wakacje i wrócił do domu ożenił się, co skłoniło jej krok do Minnesoty, jest bardzo sympatyczna. Małe miasteczko w Minnesocie, do którego się przeprowadza, jest domem dla obsady satysfakcjonujących bohaterów wtórnych, od interesujących do nieco dziwnych. Ale to koty kradną program w tej tajemnicy. Owen jest uzależniony od Fred Funky Chicken Catnict Toys, a Hercules jest fanem muzyki Barry’ego Manilowa, co jest absolutnie jedną z bardziej specjalnych cech charakteru, które widziałem u kota!

Lubię, jeśli koty nie rozmawiają w tajemnicach o tematyce kotów, a te dwa nie, ale pomagają naprawić tajemnicę, a czasem przyćmia ludzkie postacie. Nie miałem z tym problemu! Ale to, co naprawdę mnie ujmowało Owenowi i Herkulesowi, to fakt, że wydają się mieć magiczne moce: mogą pojawić się i zniknąć z woli. Okej, jak dotąd nic, czego twój przeciętny kot nie może zrobić, prawda? Ale Owen i Herkules wydają się być w stanie chodzić przez ściany i inne stałe powierzchnie.

Tajemnica morderstwa zostaje rozwiązana z dużą pomocą kotów, ale magiczne właściwości dwóch kotów pozostają w powietrzu. Niektórzy czytelnicy mogą się tym przejmować, ale tak naprawdę mi się podobało – jeszcze bardziej nie mogę się doczekać kolejnej książki z serii.

Ciekawość podekscytowana kotem jest kapryśną, zabawną, magiczną lekturą dla kotów i tajemnic.

Sofie Kelly jest pseudonimem młodego pisarki dorosłych i artystki mieszanej mediów, Darlene Ryan. Sofie/Darlene mieszka na wschodnim wybrzeżu z mężem i córką. W wolnym czasie ćwiczy tai chi w stylu Wu i lubi grać wokół sklepów z używanymi rzeczami. I przyznaje, że ma niewielką sympatię do Matta Lauera. Możesz dowiedzieć się o niej znacznie więcej na jej stronie internetowej.

Ingrid King

Może ci się spodobać również:
Recenzja książki: Zgłoszenie M morderstwa autorstwa Mirandy James

Recenzja: Crazy Critter Lady autorstwa Kelly Meister

Recenzja: Bez lepszej medycyny Kelly Meister

«Modlitwa kota
Zablokowanie moczu: poważny problem u kotów »

4 komentarze do recenzji książki: ciekawość podekscytowana kotem Sofie Kelly

Zee i Zoey mówią:

2 lipca 2011 o 15:48

Brzmi jak zwycięzca! Czy istnieje przedział wiekowy, który polecasz do tej książki? Myślę, że może to stanowić wspaniały prezent dla kogoś, kogo znam, kto ma 13 lat. Co myślisz?

Odpowiedź

Ingrid mówi:

2 lipca 2011 o 16:08

Jestem naprawdę zły w ocenianiu, czy książka jest odpowiednia dla dzieci. 13 i więcej jest dla tego prawdopodobnie w porządku, zwłaszcza jeśli jest to dla dziecka, które lubi czytać tajemnice (i oczywiście kocha koty!).

Odpowiedź

Julia Williams mówi:

1 lipca 2011 o 14:03

Brzmi dobrze i podoba mi się sztuka słów tytułu. Nie przeszkadza mi to, jeśli postacie kotów mówią.

Odpowiedź

Ingrid mówi:

1 lipca 2011 o 19:02

Czy to nie świetny tytuł? Między tytułem a okładką, jak nie można było pociągnąć do tej książki!

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *
Komentarz *
Nazwa *

E-mail *

Pozostawiając komentarz, zgadzasz się z gromadzeniem danych przez tę stronę internetową
Polityka prywatności.
*

Powiadom mnie o komentarzach uzupełniających za pomocą e-maila. Możesz także subskrybować bez komentowania.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *