opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized [Konkurs] Głosuj teraz, aby pomóc zwierzętom w wymaganiach

[Konkurs] Głosuj teraz, aby pomóc zwierzętom w wymaganiach

Dodaj przyciski udostępniania do FacebookFacebookfacebookshare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestShare to Moreaddthisre1

Czy rozumiałeś w ciągu jednego roku, zarówno 2,7 miliona kotów, jak i psów zostanie poddanych eutanazji w Stanach Zjednoczonych z powodu przeludnienia zwierząt domowych? W tym samym roku 7,6 miliona zwierząt przejdzie do schronisk dla zwierząt szukających domów. Przekształcenie zwierząt domowych jest znaczącym problemem w USA, a także takim, który można rozwiązać tylko przy nieco pomocy od wszystkich.

Właśnie dlatego wymagamy teraz twojej pomocy.

Konkurs spay/nijakiej 1-800-Petmed przyznaje 4000 USD organizacjom non-profit PET na spaying, a także kastrowanie kotów, a także psów w USA, możesz pomóc regionalnej organizacji non-profit w zmniejszeniu przeludnienia PET.

Kto poszedł do konkursu?

Konkurs był dostępny dla grup non -profit, które spay, a także nijakie koty w Stanach Zjednoczonych, istnieją wejścia od rat dla zwierząt, a także grup spay/nijakich znalezionych w całym kraju. Zobacz stronę konkursu, aby zobaczyć wszystkie wejścia do konkursu, a także zagłosuj na jeden!

Jakie są nagrody?

Pierwsza grupa lokalizacji otrzyma dotację w wysokości 2 500 USD na sfinansowanie Spay, a także nijakie operacje kotów i/lub psów w społeczności zwycięzcy.

Grupa drugiego miejsca otrzyma dotację w wysokości 1000 USD na sfinansowanie Spay, a także nijakie operacje kotów i/lub psów w społeczności zwycięzcy.

Grupa trzeciego miejsca otrzyma dotację w wysokości 500 USD na sfinansowanie Spay, a także nijakie operacje kotów i/lub psów w społeczności zwycięzcy.

Jak głosujemy?

Mieszkańcy USA 18, a także starsi, mogą głosować, gdy co 24 godziny, przechodząc tutaj do linku do konkursu tutaj. Głosowanie zakończy się 27 kwietnia 2016 r. O 23:59 Et.

Aby głosować na zwycięstwo grupy, kliknij jej wpis ze strony konkursu, a następnie kliknij przycisk „Głosuj” na dole strony wpisu.

Adopcja zwierząt domowych

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *