opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Informacje o rasach, cechy, a także zdjęcia

Informacje o rasach, cechy, a także zdjęcia

Lowchen lub Bit Lion Dog, to rasa zabawek, która pierwotnie została ustanowiona dla kumpli. Lowchen pies nadal gra tę funkcję. Są mądrzy i aktywne, a także doskonale się w posłuszeństwie, a także zawodach psów zwinności.

Psy te można odkryć zarówno w schroniskach, jak i grupach ratowniczych, mimo że są rasowe.

Lowchen to mały, kompaktowy pies, który jest nieco krótszy niż jego wysokość. Jest silny i solidny, ale nie gruby. Chód Lowchen jest płynny, a także ma świetny zasięg, a także jazda. Z dumą przynosi jego głowę i ogon.

Lowchen rasa psów

Płaszcz jest gruby i długi z umiarkowanymi lub umiarkowanymi falami. Tradycyjne Lowchen są krojone w wykończeniu lwa. Lowchen mafia i Topskull są dość małe i szerokie. Ich ekspresja jest jasna, czujna, a także energiczna.

Lowchen, szczęśliwy i jasny pies, uważa się za umiarkowaną rasę. Lowchen żartobliwie wdka się w trawniku, a także kłus wraz z tobą na spacerach (na smyczy), po czym zwinął się na kolanach, aby pójść spać.

Lowchen, również rozumiany jako „mały pies lwa”, jest niezwykle zorientowany na ludzi. Musi wchodzić w interakcje z innymi, a także potrzebuje dużej uwagi. Ten pies nie jest dla osób, które pracują długie godziny.

Jest spokojny i łagodny wobec wszystkich ludzi (zarówno ludzi, jak i zwierząt domowych). Jest jednak niezwykle ciekawy, a także lubi być siedzącym z tyłu krzesła lub kanapy patrząc na okna, aby mógł ujawnić gości.

Może również ujawniać odwiedzających dom, jednak nie jest z nimi świetnym komunikatorem. Również szczekanie może być kontrolowane.

Podstawy Lowchen

Wiele osób uważa, że ​​Lowchen jest odpowiednią rasą psa. Lowchen to przyjazny pies, który lubi wszystkich. Zostanie jednak powiadomiony, jeśli ktoś puka do drzwi lub czai się po domu.

Lowchens zaakceptuje włamywaczy, a jego właściciele lubią oświadczyć, że „kierują rabusiami do najlepszego srebra”. Ta rasa jest doskonała dla dzieci, a także utrzyma je aktywne, a także szczęśliwe.

Lowchen, pieszczotliwie nazywany Lionem, potrzebuje dużo pielęgnacji. Jest tego warte. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej o Lowchen.

Początek

Nadal jest kwestią konfliktu, w którym powstał Lowchen. Wielu uważa, że ​​Lowchen wywodzi się z Morza Śródziemnego, podczas gdy inni uważają, że pochodzi z Holandii, Niemcy, a także z Francji. Bez względu na to, skąd pochodzi Lowchen, został zwiększony, aby złapać robaka, a także online w luksusie. Spał nawet w łóżkach 1400.

Wysokość: 12-14 cali

Waga: 9-18 funtów

Długość życia 12-14 lat

Grupa: AKC nie sporne

Najlepsze dla: rodziny z dziećmi, singli, a także seniorzy, mieszkania, domy bez/z podwórzem, a także domy

Temperament spokojny, szczęśliwy i czuły

Porównywalne rasy Bichon Frise, Havanese

Historie

Lowchen, wymawiany Lervchun, oznacza „mały pies lwa” po francusku. Lowchen jest członkiem domu Bichon, które obejmuje zarówno havany, jak i Bichon Frise.

Rasa została ogłoszona przez Francję, Rosję, Niemcy, a także Francję. Chociaż dokładna data, a także pochodzenie rasy, są nieznane, szesnastowieczna sztuka niemiecka pokazuje psy, które wyglądają jak Lowchen.

Tradycyjne wykończenie lwa przecina płaszcz od ostatniego żebra do hocka. Przednie nogi są wycinane od łokcia do tuż nad powyżej, a także pod Pastern.

Ogon należy wyciąć na pół, przy czym stopy są pierwszymi, które zostaną przycięte. Wszystkie długie włosy muszą pozostać nieoszlifowane. Popularność rasy spadła do niebezpiecznych poziomów w latach 60. XX wieku. Dwóch hodowców przyniosło do Wielkiej Brytanii wiele psów hodowanych niemieckich.

Psy te są niezwykłe, a zatem szeroko rozpowszechnione. Oprócz Wielkiej Brytanii oprócz Wielkiej Brytanii oprócz Wielkiej Brytanii rozwinęli podstawę rasy w Ameryce. W 1996 r. Lowchen został wprowadzony w klasy AKC, a także został przyjęty do grupy nieportowej.

Temperament

Lowchen to energiczny, ciekawy, a także pieszczot. Lowchens to mieszanka żywego ducha, a także spokojnej bratniej duszy. Są doskonałym kumplem dla spokojnych rodzin. Lowchen jest zarówno lojalną, jak i kochającą rasą, która chętnie zadowoli. Niektóre psy lubią szczekać lub kopać.

Konserwacja

Lowchens może dużo ćwiczyć, spacerując lub grając w aktywną grę każdego dnia. Ta rasa lubi wyzwania mentalne. Co drugi dzień płaszcz powinien być czyszczony lub czesany. Każdego miesiąca jest konieczne, aby zachować tradycyjne wykończenie lwa. Wielu właścicieli zwierząt domowych woli przycinać swoje psy w klipie szczeniąt.

Zdrowie

Istnieją poważne obawy.

Drobne obawy: luksowanie rzepki

Czasami widziane: Pra, zaćma.

Sugestie dotyczące testów: biodro, kolano, oko i bioder

Oczekiwana długość życia: 13-15 lat

Wprowadzenie psa Lowchen

Imię Lowchen oznacza „lwa pies”, a także można wierzyć, że ma silne zachowanie. Jednak jest delikatny wobec ludzi, a także jego wyglądWszystko, co sprawia, że ​​wygląda jak lwa. Lowchen jest zarówno żywy, jak i łagodny, jak i jest wspaniałym kumplem dla dzieci, a także dorosłych.

Jest silny, a także lubi szorstki z rodziną. Chociaż Lowchen jest ogólnie przyjazny dla wszystkich ludzi, czasami może być nieśmiały wokół nieznajomych. Cechę tę można przezwyciężyć odpowiednią socjalizacją.

Lowchen może mieć świetny kształt w każdym rodzaju gospodarstwa domowym, niezależnie od tego, czy mają psy, czy nie. Lowchen są świetne z innymi zwierzętami domowymi.

Lowchens są czuły i sympatyczne. Są szczęśliwi, gdy są ze swoimi właścicielami, a także będą w formie w dowolnej przestrzeni, dużej lub małej, którą ma właściciel. Nigdy nie powinieneś ich opuszczać na zewnątrz ani w klatce. Spowoduje to, że skończy się temperament, a także nie tylko chory.

Chociaż Lowchens nie są rozumiane jako aktywne, podoba im się ich funkcja strażnika, a także szczekają, gdy stawiają się na coś, co według nich zasługuje na uwagę. Może to utrudnić powstrzymanie niektórych Lowchens przed kopaniem.

Tradycyjny klip Lowchen z krótkim, bezpośrednim ogonem i naturalną grzywą podaje nazwę „Lion Dog”. Jednak pseudonim odnosi się również do dużej osobowości psa. Lowchen dokładnie rozumie, jak uczynić małym psem ogromnym osobowością, co może być zarówno przyjemnością, jak i frustracją.

Są zarówno energiczne, jak i żywe, czuły i słodkie. Będą zdominować domy, a także życie, a także serca tych, których kochają.

Najważniejsze informacje z Lowchen

Lowchens nie zostały zaprojektowane do wykorzystania w budy lub na zewnątrz. Lubią być z podobnymi, a także są szczęśliwi, gdy są razem.

Lowchens lubi szczekać. Lowchens tworzy doskonałe strażniki, a także alarmy kory, jednak mogą być uciążliwe dla sąsiadów.

Lowchen są doskonałymi mieszkańcami mieszkań, pod warunkiem, że spełniają swoje wymagania dotyczące ćwiczeń. Możesz spodziewać się z nim spędzenia co najwyżej 20 minut. Jest doskonałym kumplem chodzącym, a także odbywa długie spacery z rodziną.

Chociaż Lowchen prawdopodobnie nie zrzuci, potrzebuje rutynowego pielęgnacji, aby zapobiec MAT i splątanom.

Chociaż nie wszystkie Lowchen mają tę cechę, lubią kopać, a także trudno jest zatrzymać.

Lowchen może być nieśmiały wokół nowych ludzi. Ważne jest, aby jak najszybciej oddziaływać społecznie lowchen, aby zniechęcić do strachu, a także nieśmiałe zachowanie.

Lowchens mogą być psami kumpli, a także mogą doświadczać stresu i lęku separacji, gdy ich towarzysze wybierają się na dzień. Te psy nie są odpowiednią rasą dla tych, którzy pracują długie godziny.

Nigdy nie kupuj szczeniaka od lekkomyślnego hodowcy, szczeniaka, sklepu zoologicznego lub innej osoby, jeśli chcesz zdrowego psa. Powinieneś szukać godnego zaufania hodowcy, który testuje jej psy hodowlane, aby upewnić się, że są wolne od chorób genetycznych, a także zdrowych temperamentów.

Rozmiar psa z niskim poziomem

Lowchen jest nieco krótszy niż on jest wysoki. Odpowiednia wysokość Lowchen wynosi zarówno od 12, jak i 14 cali. Zwykle ocenia od 9 do 18 funtów.

Osobowość psa Lowchen

Lowchen jest ucieleśnieniem spokojnej, łagodnej rasy. Jest zarówno aktywny, jak i energiczny, łagodny i czuły. Jest inteligentny i szybki do nauki. Lowchen może być nieustraszonymi strażnikami.

Będą szczekać, gdy coś zorientują lub podejrzają o zachowanie. Nie boją się być małymi, a nawet trudności z większymi psami, gdy poczują potrzebę.

Mogą przejąć swój dom, a także sprawić, że ich właściciele czują, że są częścią rodziny. Lowchen to zachwycająca rasa, która jest przyjazna i czuła.

Lowchens to doskonała rasa do nauki. Są niezwykle inteligentne, a także można je szybko trenować. Mogą mieć problemy ze źródłem domowym, jak wiele ras zabawek. Można to jednak przezwyciężyć przez cierpliwość, a także konsekwencję.

Socjalizacja ta rasa może być nieśmiała wokół ludzi, a także jest najlepsza, jeśli są uspołeczniani. Jeśli Lowchen nie są odpowiednio uspołecznione, mogą być strach i nieśmiałe. Lowchen są na ogół świetne z innymi zwierzętami domowymi. Jednak socjalizacja z innymi psami może być pomocna dla wszystkich ras.

Zdrowie Lowchen

Chociaż Lowchens są ogólnie zdrowe, podobnie jak wszystkie rasy, mogą być podatne na określone warunki. Chociaż wszystkie te choroby nie będą miały wpływu na wszystkie lowchens, ważne jest, aby być świadomym przyszłych zagrożeń dla tej rasy.

Znajdź godnego zaufania hodowcę, który pokazuje ci oczyszczenia zdrowia i dobrego samopoczucia rodziców szczeniaka. Zdrowie i wellness psa jest dowodem na to, że został wyczyszczony, a także przetestowany pod kątem określonego stanu.

Lowchens powinien widzieć zgodę na zdrowie i wellness z OFA (ortopeda dla zwierząt) dla dysplazji bioder (z typowym wynikiem lub wyższym), niedoczynności tarczycy, a także choroby von Willebranda; Auburn University for Trombopathia, a także Fundacja Rejestru Eye Eye, która poświadcza, że ​​oczy są zdrowe. Sprawdź stronę internetową OFA (offa.org) doSprawdź, czy uzyskano zezwolenia na zdrowie i wellness.

Cateria zaćmy w obiektywach oka, która wywołuje problemy z widzeniem. Pochmurny wygląd nastąpi w oku psa. Zaćma są typowe w starszym wieku. Można je eliminować chirurgicznie.

Postępujący zanik siatkówki (PRA). Choroba zwyrodnieniowa oka. Pra wyzwala ślepotę w oczach oczu. To powolny proces. PRA można wykryć wiele lat przed wystąpieniem ślepoty. Szanowani hodowcy regularnie mają przetestowanie oczu psów w corocznym.

Posiłek rzepki jest to również rozumiane jako „poślizgnięte sztywne”, co jest typowym problemem dla małych psów. Dzieje się tak, gdy rzepka, która składa się z trzech części: rzepki (kolan), rzepki (kość uda), a także piszczel/cielę (cielę), nie jest odpowiednio wyrównana. Może to spowodować, że pies ma niechlujny chód lub kulawiznę w jednej nodze.

Chociaż jest to warunek, który może być obecny od urodzenia, faktyczna niewspółosiowość luksowania może nastąpić dopiero później. Posiłek rzepki, który może powodować szorowanie, a także zwyrodnieniowe choroby stawowe, może prowadzić do zapalenia stawów.

Istnieją cztery poziomy luksji rzepki. Klasa I to tymczasowa ludność, która wywołuje tymczasową kulawiznę. Klasa IV ma miejsce, gdy rzepka jest źle obrócona, a także nie można jej ręcznie wyrównać. To powoduje, że pies wydaje się niechlujny. Leczenie chirurgiczne może być potrzebne w poważnych sytuacjach luksusowania rzepki.

Jak dbać o Lowchen

Lowchen są doskonałymi mieszkańcami mieszkań, jednak czasami mogą być apodyktyczni. O tej cechy należy pomyśleć, zanim przyniesiesz Lowchen do domu. Niektóre mieszkania, a także społeczności mają ograniczenia hałasu.

Lowchens nie są psami zewnętrznymi ani psami hodowli. Lubią być na zewnątrz, a także bawić się z innymi psami. Są jednak lojalni wobec swoich właścicieli, a także zawsze wolą być z nimi.

Karmienie Lowchen

Codziennie sugerowane spożycie: 1/2 do 1 szklanki najwyższej klasy suchych pokarmów dziennie, podzielone na 2 posiłki

Zauważając: ilość jedzenia jeść dorosły pies będzie zależeć od jego wieku, budowy, metabolizmu, poziomu aktywności, a także wielkości. Psy są jak ludzie, wymagają różnych ilości jedzenia.

Kanapowy pies ziemniaczany o wysokim poziomie aktywności będzie potrzebował więcej jedzenia niż pies o niskim poziomie aktywności. Podobnie ma znaczenie, jaki rodzaj karmy dla psów kupujesz. Im znacznie lepsze jedzenie, tym bardziej odżywi twojego psa.

Możesz odkryć więcej informacji na temat karmienia swojego Lowchen, czytając nasz przewodnik na temat kupowania odpowiedniego jedzenia, karmienia psa, a także karmienia dorosłego psa.

Pielęgnacja i kolor płaszcza

Lowchens mają gęste, długie, umiarkowanie faliste płaszcze o miękkiej konsystencji. Lowchens są dostępne we wszystkich kolorach, a także kombinacji. Nie ma nikogo uprzywilejowanego koloru.

Lowchens można albo wyciąć lub pozostawić w ich naturalnym stanie. Dostarczone są „wykończenie lwa” po wycięciu. Długość włosów jest wycinana do 1/8 cala od ostatniego żebra do zadruzmu. Puszka pozostała na końcówce ogona. Płaszcz jest utrzymywany przez rutynowe szczotkowanie tej rasy, która jest wyjątkowo minimalna.

Posmaruj zęby Lowchen co najmniej dwa razy w tygodniu, aby pozbyć się tataru i bakterii. Jeśli chcesz zapobiec złym oddechu, a także chorobie dziąseł, codzienne szczotkowanie jest jeszcze ważniejsze.

Pokrój paznokcie przynajmniej w miesiącu, jeśli nie zostaną zużyte naturalnie. Zapobiegnie to wszelkim bolesnym łzom lub innym problemom. Mogą być równie długo, jeśli usłyszysz, jak klikają ziemię. Możesz spowodować krwawienie, wycinając również na paznokcie dla psów.

Twój pies może nie współpracować, gdy wyciągniesz paznokcie. Zapytaj groomera lub weterynarza o pomoc, jeśli nie znasz paznokci przycinania psów.

Sprawdź jego uszy pod kątem każdego rodzaju zaczerwienienia lub słabych zapachów. Może to sugerować infekcję. Aby zapobiec infekcji, użyj delikatnej, zrównoważonej pH, bawełnianej kuli, aby oczyścić uszy psa. Nie wkładaj niczego do kanału słuchowego. Zamiast tego wyczyść ucho zewnętrzne.

Kiedy rodzi się twój szczeniak, powinieneś zacząć uczyć swojego Lowchen dokładnie, jak być czyszczony i zbadany. Dbaj o swoje łapy, ponieważ psy mogą być wyjątkowo wrażliwe na stopy. Upewnij się również, że spojrzysz w jego usta.

Sprawisz, że pielęgnacja będzie przyjemna z pochwałami, a także nagrodą. Pomoże to przygotować się do każdego rodzaju weterynaryjnego lub innych obsługi, których może potrzebować Twój pies.

Powinieneś sprawdzić skórę pod kątem dowolnego rodzaju ran, wysypki lub wskazań infekcji, takich jak zaczerwienienie, tkliwość lub stan zapalny, na skórze, nosie, ustach, oczach, stóp, a także stopach. Przezroczyste, suche oczy nie powinny wykazywać żadnego rodzaju zaczerwienienia lub wyładowania. Regularne badanie wzroku może pomóc wcześnie określić potencjalne problemy zdrowotne i dobrego samopoczucia.

Lowchen z dziećmi i innymi zwierzętami domowymi

Lowchen to doskonałe psy dla gospodarstw domowych, które mają dzieci lub zwierzęta domowe. Są świetni z dziećmi, a także lubią się z nimi bawić. Są silne i łagodne, jednak mogą być również raczej solidne.

Lowchen może być wyjątkowo towarzyski, a także cieszy się online z innymi psami i zwierzętami domowymi.Są powszechnie niedoinformowani ze swojego małego wzrostu, a także będą trudne publicznie większe psy. Ważne jest, aby zapewnić im bezpieczeństwo.

Genealogia

Th

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *