opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Dlaczego wyprodukowałem kalendarz Mutt 2014

Dlaczego wyprodukowałem kalendarz Mutt 2014

Kalendarz z mieszanym psem dla psów

Około roku temu podjąłem decyzję o radzeniu sobie z trudnością do wyprodukowania pierwszego oficjalnego kalendarza dla psów z mieszanką. To była naprawdę koncepcja mojej mamy (jest mądra). Zawsze chciała zdobyć mi kalendarz kundla na Boże Narodzenie, jednak może odkryć tylko kalendarze z psami rasowym, a także projektantami „rasy”.

I tak poradziłem sobie z tym projektem, a także było to przedsięwzięcie. Nie byłem pewien, czy to się ułoży. Czy ktoś naprawdę chciałby kalendarza Mutt? Czy jakakolwiek osoba przesłałaby jakieś zdjęcia do mojego konkursu kalendarzowego?

Odkryłem odpowiedzi – w rzeczywistości tak dobrze. Wiele osób lubi kundle. Wiele psów w Ameryce to kundle, a także entuzjaści psów zwierząt domowych z przyjemnością wiszą zdjęcia psów na ich ścianach.

Podobała mi się koncepcja tworzenia kalendarza ze zdjęciami psów moich czytelników, a także podobało mi się, że kalendarz był dostępny dla wszystkich rodzajów psów – tak, nawet rasowe. Chciałem również metodę zbierania pieniędzy dla potrzebujących psów, więc wkładam 10 procent całej sprzedaży w Nevada Humane Society, schronisku bez zabicia.

I tak zmotywuję cię do zakupu kalendarza, jeśli:

Chcesz podać kalendarz jako prezent, a także chcesz wspierać małe, niezależne firmy.

Cieszysz się, że czytasz mojego bloga, który jest oferowany za darmo, a także chciałbyś opłacić mi za moją pracę.

Doceniasz kundle, a także uważasz, że wymagają one o wiele więcej rozpoznawania. W końcu MUTTS są większością.

Jestem zachwycony, aby przejść do szalonego sezonu zakupowego wakacyjnego. Kalendarz Mutt stanowi świetny prezent dla wielu ludzi, a także to, na co można sobie pozwolić.

Jeśli chcesz kupić kalendarz Mutt, koszt wynosi 7,99 USD. Płatności są obsługiwane z PayPal, jednak nie musisz mieć konta PayPal na zamówienie.

Zapewniam świetne oferty kalendarzy na blogu, a także z Facebookiem. Do tej pory była to fajna praca, a także skomponuję o wiele więcej na temat kalendarzy, a także innych tematów Mutt, gdy kończymy rok.

Świętujmy te kundle!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *