opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Daisy pokazuje Dzień Matki Arts & Crafts

Daisy pokazuje Dzień Matki Arts & Crafts

Dodaj przyciski Udostępnianie przycisków do FacebookFaceFookFaceShare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestShare to Moreaddthisre5

Czy miałeś wczoraj wspaniały Dzień Matki? Zrobiłem! Wiesz dlaczego? Ponieważ zrobiłem coś wyjątkowo dla mojej mamy. To są niektóre z moich materiałów rzemieślniczych. Musiałem nosić te dżinsowe kombinezony, aby nie zabrudzić futra. Poczekaj, aż zobaczysz, co zrobiłem! Jestem pewien, że będziesz mnie trochę pod wrażeniem.

Najpierw wybrałem kolor mojej karty. Oczywiście wybrałem różowy z powodu najbardziej oszałamiającego koloru. Następnie nadszedł czas, aby narysować dobre rzeczy na karcie. Trochę utknąłem w tej części, ale potem zdałem sobie sprawę, że kilka linii będzie wyglądać naprawdę dobrze. Potem dodałem ładną farbę. Naprawdę chciałem użyć mojej gliny, ale nie mogłem jej trzymać się karty. Szczury!

Tah-dah! Oto moja gotowa karta. Wolę abstrakcyjne projekty, więc pomalowałem trzy linie, aby reprezentować siebie, Harley i moją mamusię na karcie. A także namalowałem duże czerwone serce, ponieważ to oznacza miłość. W końcu podpisałem swoje arcydzieło z kilkoma Pawprints. i zgadnij co? Moja mama uwielbiała prezent, który dla niej stworzyłem. Uścisnęła mi duży, wiele pocałunków i niektóre z moich ulubionych smakołyków. Nawet położyła moją kartę na lodówce. Jestem całkiem dobrym kotem.

Co zrobiłeś na Dzień Matki?

Daisy, kręcony kot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *