opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Witryna zwierząt ekspertów od zwierząt – Twoja do odkrycia!

Witryna zwierząt ekspertów od zwierząt – Twoja do odkrycia!

Discoveranimals.org uruchamia się jako ostateczne zasoby zwierząt online

Eksperci z dziedzin medycyny weterynaryjnej, szkolenia zwierząt, hodowli, zwierząt w edukacji, rolnictwa, rozrywki, sportu i nauki zebrali się, aby stworzyć Discountanimals.org – kompleksową stronę internetową o zwierzętach. Witryna zawiera przydatne i niezawodne informacje o zwierzętach od osób, które kochają, żyją i pracują z zwierzętami każdego dnia.

Discoveranimals.org to bezpłatny, internetowy zasób z dogłębnymi opisami, obrazami, wideo i nie tylko, umożliwiając odwiedzającym uczenie się od wiodących władz w terenie. Od Toucan po tygrys bengalskiego po Golden Retriever, strona jest pełna przydatnych wiadomości i faktów na temat zwierząt z całej planety i podwórka. Witryna zawiera również informacje na temat zwierząt w rolnictwie, zwierząt jako partnerów roboczych, ochronie dzikiej przyrody i przydatnego przewodnika dla zwierząt domowych.

„Poza utrzymaniem zwierząt domowych współcześni Amerykanie są teraz oddzielani bardziej niż kiedykolwiek od zwierząt, na których polegają, i brakuje źródeł wiarygodnych informacji na ich temat. Discoveranimals.org to zmienia. Ludzie mogą teraz uczyć się od różnorodnej grupy szanowanych specjalistów i entuzjastów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szczegółów dotyczących konkretnej rasy psów, czy zwierzęcia znalezionego na wolności, Discoveranimals.org jest wciągającym doświadczeniem wizualnym dla każdego, kto chce najnowszych informacji od ekspertów ” – powiedział Patti Strand, prezes National Animal Eens Alliance.

Capybara – największy gryzoni na świecie!

White Tree Frog – znana również jako żaba zysku

Echidna

Witryna ma dedykowaną sekcję dla dzieci, aby wzbudzić swoje zainteresowania linkami do kamer zwierząt, książek i gier, a także informacje na temat opieki nad zwierzętami i pomysłami na temat większego zaangażowania w naturę. Odwiedzający witrynę mogą również uczestniczyć z filmami, galerią i wieloma interaktywnymi funkcjami.

Dzieci mogą odkrywać, uczyć się i wchodzić w interakcje

O Discoveranimals.org

Discoveranimals.org misją jest bycie kluczowym źródłem przekazywania interesujących i faktycznych informacji o zwierzętach i jest zaangażowana w zapewnienie cennych zasobów dla entuzjastów zwierząt. Projekt ten kieruje się członkami zarządu National Animal Eens Alliance (NAIA), którzy dzielą wyjątkową miłość do zwierząt – ludzie, którzy codziennie mieszkają i pracują ze zwierzętami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *