opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Recenzja: Przestań próbować uczynić Gwen Cooper

Recenzja: Przestań próbować uczynić Gwen Cooper

Ten publikacja składa się z linków stowarzyszonych*

Nie prowadzę precyzyjnego zapisu liczby książek, które sprawdzałem każdego roku, jednak moje najlepsze założenie to około 150, a 200, a co najmniej połowa z nich to koła. Trzymanie wielu książek, tych, którzy zostają ze mną nawet wiele lat po tym, jak po raz pierwszy je sprawdziłem, są nieliczne, podobnie jak daleko. Książki Gwen Cooper są w tej małej grupie. Odyseja bestsellerowej New York Timesa Homera, nieustraszona from opowieść lub dokładnie to, jak odkryłem, jak i życie z Blind Wondercat, zostały opublikowane w 2009 roku, przestrzegane przez Love Saves the Day w 2013 roku. W 2015 roku wydano Gwen Kontynuacja Odyssey Homera, Homera: Dziewiąte życie ślepego wondercata. Wszystkie są typem książek, które nie tylko rozgrzewają twoje serce, ale naprawdę dotykają twojej duszy.

Niedawno Gwen ujawniła publikację serii opowiadań, Curl Up z kotów. Miesięczna seria zawiera humorystyczne, a także serdeczne opowiadania o ciągłych przygodach rodziny kotów Gwen. Zbadałem pierwszą historię z serii, Choo-Choo-Choose You, na początku tego miesiąca.

Przestań próbować wybrać się, to historia Claytona. Clayton z trzema nogami jest ratunkiem specjalnie potrzebnym, który szybko stał się królem domu, a także Gwen, a także jej drugą połowę owiniętą wokół jego trzech bit łapy. Pewnego dnia uczy się pobierać – a także życie Gwen nigdy nie było dokładnie takie samo.

Opowiedziana w olśniewającym stylu Gwen, ta historia rozśmieszy cię czasami, ponieważ (prawdopodobnie) uznajesz się w niezdolności Gwen do podania „nie” jej uroczego chłopca. Humorystyczny, jednak również pełen refleksji na temat tego, jak ulotne jest nasz czas z naszymi cennymi kotami, ta historia, podobnie jak całe pisanie Gwen, trafia bezpośrednio na serce kotka.

Indywidualne historie w lokale z serią Feline Tale oferowane są na Amazon, Nook itp., Lub możesz dokonać jednorazowej spłaty w wysokości 14,99 USD, aby uzyskać wszystkie historie na cały rok przy 60% stopy dyskontowej z tytułu sprzedaży detalicznej Koszt – a także rozumiesz, że będziesz chciał sprawdzić całą serię. Możesz skorzystać z tej oferty na :.

*The Mindful Feline jest uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu marketingowego partnerskiego zaprojektowanego w celu dostarczenia wskazań, abyśmy pobierali opłaty, łącząc się z Amazon.com, a także witrynami powiązanymi. Wskazuje to, że jeśli zdecydujesz się kupić z dowolnym rodzajem naszych linków, otrzymujemy małą prowizję. Rozpowszechniamy tylko informacje o produktach i usługach, które albo skorzystaliśmy, albo sami. Mam tę książkę od autora. Uzyskanie bezpłatnej kopii nie wpłynęło na moją recenzję.

Ingrid King

Możesz podobnie jak:
Recenzja: Dzwony Gwen Cooper

Gwen Cooper „Curl Up with a Feline Tale” to The Cat’s Meow

Recenzja: one! Historia w pięciu częściach Gwen Cooper

«Koszulki dla kotów
MEWS, a także NIPS: Million Cons Trudność osiągnęła cel, jakim jest wcześnie zaoszczędzić milion kotów »

2 komentarze do recenzji: Przestań próbować uczynić Fetchu przez Gwen Cooper

Petnpat mówi:

1 czerwca 2018 o 5:08

Tytuł nie doprowadził mnie do oczekiwania na koty! – Sarah

Odpowiedź

Janine mówi:

25 maja 2018 o 8:23

Brzmi jak urocza historia

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Potrzebne pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *

E-mail *

Pozostawiając komentarz, zgadzasz się z gromadzeniem danych przez tę stronę internetową zgodnie z naszą
Polityka prywatności.
*

Powiadom mnie o komentarzach uzupełniających za pomocą e-maila. Możesz również subskrybować bez komentowania.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *