Produkty z kurczakiem Jerky

Dodaj przyciski udostępniania do FacebookFacebookfacebookshare do twittertwittertwittershare do PinterestpinterestPinrestShare to Moreaddthismore

Strażnicy zwierząt uwielbiają dać swoim psim towarzyszom zabawne smakołyki do żucia i/lub jedzenia. Produkty z kurczaka od dawna są ulubione; Jednak ostatnio FDA doświadczyła zwiększonych doniesień o skutkach ubocznych i działań niepożądanych przez opiekunów zwierząt za pomocą tych produktów.

FDA powiedziała, że ​​jest to ta sama grupa produktów, które również zgłoszono, że ma dużą liczbę działań niepożądanych w 2007 roku. Chociaż podejrzewa się, że jest to problem z składnikami (które są w dużej mierze wykonane w Chinach), dokładne), dokładne), dokładnie taka Do tej pory nie znaleziono przyczyn chemicznych lub drobnoustrojów. Jednak FDA niedawno opublikowała raport, aby ostrzec tych opiekunów zwierząt, którzy używają tych produktów.

Niektóre z obserwowanych objawów obejmują ciężki letarg, utratę apetytu, wymioty/biegunkę, a także niewydolność narządów i niewydolność nerek. Jeśli twoje zwierzak spożywa te produkty i wykazuje którykolwiek z tych znaków klinicznych, zaprzestaj użycia tych produktów i natychmiast skontaktuj się z weterynarzem, aby uzyskać opiekę nad swoim zwierzakiem. Wolę wszystkie naturalne smakołyki, takie jak te wykonane przez EVO (tj. Kalifornijskie naturalne smakołyki), Petguard, Stella i Chewy oraz Purebites. Dla zabawy do żucia łobuz są również pomocne w ćwiczeniach zębów i dziąseł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *