opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Miesiąc zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt domowych zachęca właścicieli zwierząt domowych do sprzątania w zakresie zapobiegania chorobom jamy ustnej

Miesiąc zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt domowych zachęca właścicieli zwierząt domowych do sprzątania w zakresie zapobiegania chorobom jamy ustnej

Miesiąc Zdrowie i Wellness Miesiąc Zdrowie i Wellness Miesiąc Zdrowie i Wellness, czas na zrozumienie znaczenia zachowania optymalnego zdrowia jamy ustnej i dobrego samopoczucia u kotów jako psy na rzecz ich ogólnego zdrowia.

Niezawodne, a także precyzyjne informacje na temat zdrowia i dobrego samopoczucia dla zwierząt domowych można odkryć na Texvetpets.org, weterynarii profesjonalistych, a także na stronie zdrowia zwierząt i odnowy biologicznej w Texas Veterinary Medical Association (TVMA). Witryna ma wiele artykułów na temat opieki dentystycznej, z których jeden obejmuje typowe oznaki choroby dentystycznej, a także przedstawia kompleksowy program opieki jamy ustnej :.

Artykuły sprawdzają dokładnie, jak złe zdrowie jamy ustnej i dobre samopoczucie mogą negatywnie wpłynąć na resztę ciała zwierzaka, w tym zawory serca, wątrobę i nerek. Winowajcą jest często choroba przyzębia (gumy), która jest jedną z najbardziej typowych chorób u kotów i psów. Według American Veterinary Dental College (AVDC) w wieku trzech lat większość psów i kotów wykazuje wskazania choroby przyzębia (AVDC).

„Choroba przyzębia obejmuje bakterie, które mogą powodować znaczną infekcję w jamie ustnej, a także infekcja ta może wpłynąć na zdrowie i dobre samopoczucie reszty ciała, od nerek, a także serca po wątrobę, a także płuca”, stwierdził Heidi Lobprise, DVM, DAVDC, dentysta weterynaryjny certyfikowanego przez zarząd, a także członek TVMA WHO WHO w Primary Street Veterinary Hospital w Flower Mound w Teksasie.

Właściciele zwierząt domowych mogą zmniejszyć niebezpieczeństwo choroby przyzębia, przestrzegając wysokiej jakości programu higieny jamy ustnej, który obejmuje przyjmowanie zwierząt domowych do rutynowych badań fizykalnych, eksperckiego leczenia dentystycznego, a także opieki dentystycznej. W domu zapobiegającym schematowi opieki dentystycznej może obejmować dostarczanie żuć dentystycznych, dodatków do wody, a także specjalnie sformułowanej suchej karmy dla zwierząt domowych, również codziennie szczotkując zęby zwierząt domowych za pomocą specjalnie sformułowanej pasty do zębów. Texvetpets zachęca właścicieli zwierząt domowych do obejrzenia tego filmu instruktażowego na temat tego, jak wyczyścić zęby psa:

„Dzięki wielkiej opiece dentystycznej ze szczeniąt lub kotka z latami seniorskimi możesz zmienić wysoką jakość życia dla swojego domowego zwierzaka” – powiedział dr Lobprise. „Jako specjalista dentystyczny weterynarii uważam, że możesz nawet zwiększyć żywotność tych ważnych członków gospodarstwa domowego, utrzymując ich i zdrowy, jak to możliwe przez wiele lat”.

O Teksasu Weterynaryjne Stowarzyszenie Medyczne założone w 1903 r., Texas Veterinary Medical Association jest stowarzyszeniem eksperckim złożonym z ponad 3700 weterynarzy zajmujących się ochroną zdrowia publicznego, promowania wysokich wymogów edukacyjnych, uczciwy Opinia publiczna o zdrowiu zwierząt i dobrego samopoczucia, a także jej związku ze zdrowiem ludzkim. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do telefonu 512/452-4224 lub przejdź na www.tvma.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *