opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Dwaj nowe rasy dołączają do domu w American Kennel Club

Dwaj nowe rasy dołączają do domu w American Kennel Club

– American Farless Terrier, a także Sloughi dołączają do paczki –

New York – American Kennel Club (AKC®) ogłasza pełne uznanie American Farless Terrier, a także Sloughi, zwiększając ogólną liczbę ras psów AKC do 189. „Jesteśmy podekscytowani powitaniem tych dwóch unikalnych ras do Rodzina AKC ”, powiedziała rzeczniczka AKC Gina Dinardo. „Obie rasy tworzą wspaniałych towarzyszy dla właściwej rodziny. Jeśli entuzjasta psa myśli o amerykańskim bezwłosym terier, sloughi lub dowolnej innej rasie AKC, motywujemy je do www.akc.org, aby dowiedzieć się więcej o rasie, a także ustalić, czy są w kształcie ich styl życia ”.

Dołączając do grupy Terrier, American Fairless Terrier jest nieco i średnio aktywny, aktywny. Przodków rasy zostali wyhodowani w celu przeszukania szczurów, a także innych szkodników, a także dziś rasa wyróżnia się w wielu sportach dla psów AKC. Rasa jest dostępna zarówno w bezwłosie, jak i powleczonej odmianie, chociaż powlekane psy wciąż przynoszą bezwłosie gen. AHT jest dobrze rozumiany ze względu na swoją skłonność do mniejszej liczby reakcji alergicznych niż inne rasy, umożliwiając je w domach wielu osób cierpiących na alergię. Rasa jest energiczna, czujna, ciekawa i inteligentna. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do.

Sloughi dołączając do grupy Hound, to średniej wielkości, gładko powleczone, wysportowane odszkodowanie. Starożytna rasa, jest ceniona w Afryce Północnej ze względu na swoje umiejętności polowania, szybkość, zwinność, a także wytrzymałość na duże odległości. Rasa jest szlachetna, a także nieco zarezerwowana, z delikatną, melancholijną ekspresją. Rasa musi być wykonywana na smyczy lub w dużym ogrodzonym obszarze, ponieważ będzie działać po wszystkim, co przyciągnie jej fantazję. Jego gładki płaszcz wymaga regularnego szczotkowania. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do.

Obie rasy zakończyły się uprawnieniami do walki z odpowiednimi grupami AKC 1 stycznia 2016 r. Aby ostatecznie być uznaną rasą AKC, musi istnieć minimalna liczba psów dystrybuowana geograficznie w USA, oprócz ustalonego klubu rasy odpowiedzialnej z odpowiedzialności właściciele i hodowcy. Rasy działające na rzecz pełnego rozpoznawania są rejestrowane w AKC Foundation Stock Service® (FSS®). Dodatkowe informacje na temat procesu można odkryć w AKC.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *