opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Jak moje miasto może skończyło się nie zabijać?

Jak moje miasto może skończyło się nie zabijać?

Uwaga: Ten publikowanie jest częścią serii w thatMutt.com o nazwie “Zapisywanie kotów”.

Jeśli sąsiedztwo pragnie przestać zabijać adaptowalnych zwierząt w funtach, a także schroniskach, musi modyfikować swoją filozofię, zgodnie z Linda Cadotte zwierząt Spójscy Humane Society w Duluth, Minn. Ta zmiana punktu widzenia jest przestać obwiniać kogoś innego, jak również Zaakceptuj odpowiedzialność.

Duluth jest miastem bez zabijania, co oznacza, że ​​nie zostaną tam zabite, zdrowe lub lecznicze psy lub koty, w 2011 r., Według Cadotte, który jest dyrektorem programów, a także operacji dla sojuszników na zwierzętach.

Każdy powinien podejmować obowiązek tych zwierząt, powiedziała. Jeśli zostaną zabite psy, a koty, wszyscy powinni wziąć winę. Nie możesz obwiniać publiczności ani miasta ani funta ani agencji adopcyjnej. Wszyscy są winy.

“Jesteśmy tym samym” – powiedział Cadotte. “Jesteśmy w nim, aby zatrzymać zabijanie”.

Gdzie online w Fargo, n.d. Nie zabijano żadnych przysięgłych psów w naszej okolicy w 2010 r. Lub 2011. Okoliczność poprawia się dla kotów. Chociaż w 2011 r. Zabijano około 48 procent montażowych kotów, żadnych możliwych, montażowych kotów zostało zabitych w 2012 r. (Od 1 kwietnia), zgodnie z A-A-Pet of Fargo-Moorhead.

Istnieje jednak zawsze miejsce na poprawę, a także okoliczności Cat Fargo może wykorzystać wiele poprawy.

W jaki sposób sąsiedztwo może przestać zabijać adaptowalnych kotów?

Oto kilka koncepcji na początek.

Skopiuj to, co działa w miastach, które już przestały zabijać koty.

Zrozumiałem, że Duluth znalazł się nie zabijanie, a także Duluth jest podobny do Fargo na liczne sposoby.

Duluth znajduje się zaledwie 250 mil na wschód od Fargo. Oba dzielnice są rozumiane dla ich brutalnych zim, widocznej ludności uczelni, a także dobrą mieszankę metropolitania, a także obszarów wiejskich. Oba są gorączkowe z turystami, a także podróżnikami. Oba znajdują się w rozsądnej odległości od obszaru St.Paul / Minneapolis, co sprawia, że ​​jest prosta w sieci z większą dzielnicą dla zwierząt domowych.

Skontaktowałem się więc do zwierząt Allies Human Society, które ma miejsce w Duluth oprócz sąsiedniego miasta Superior, Wis.

Niezbędny kawałek sukcesu Dulutusa odkrył, co już działało gdzie indziej, powiedział Cadotte. Spędziła czas podróżować, a także odkrywanie od dyrektorów schroniska, a także grupy ratownicze w innych dziedzinach.

Nie ma nic wyraźnego o Duluth, powiedziała. Jeśli inne dzielnice chciałoby podobny sukces, wszystko, co robią, to spojrzeć na to, co już działa, a także dostosować te pomysły. Kiedy masz ochotę na wiele ścian, rozumiesz, że nie jesteś sam. Inne dzielnice idą z dokładną rzeczą.

Przesuń swój sposób myślenia, a także przestać grać w gry winę.

Schronisko może zadzwonić do siebie “bez zabicia”, ponieważ nie robi rzeczywistych zabijania, powiedział Cadotte. Jeśli jednak koty zostaną zabite w funtach, wtedy “Nie-kill” schronienie wciąż przyczynia się do tych zgonów, nie przyjmując obowiązku dla tych kotów.

“To naprawdę tak samo jak centrum adopcyjne, aby modyfikacje wspierały skurczową placówkę” – powiedziała.

W ten sposób oznacza, że ​​schronisko lub ratunek musi ułatwić zainteresowanym przyjęciu kota. W ten sposób organizacja będzie mogła ciągnąć znacznie więcej kotów z funta, a nie obwiniać funta lub publiczność dla zgonów kotów.

Jest to niezbędne do schronienia, a także ochotników ratowania, aby spojrzeć poza koty, które są bezpośrednio przed nimi, powiedział Cadotte. “Dopóki nie zostanie wykonana zmiana, niezwykle trudne jest odnieść sukces”.

Oczywiście, że rodzaj zmiany nie jest łatwe, a także zwykle jest zadowolony z wielkiej odporności. Liczba osób czytających ten blog będzie utrzymywać przekonanie, że znacznie lepiej jest zaoszczędzić trochę, a także pozostawić resztę. O wiele lepiej jest zaoszczędzić kilka, a także wysłać je do odpowiednich domów, a nie zapisywać je wszystkie, jak również wysłać je do dużych domów.

Rozumiem, skąd pochodzą te uczucia. To trudne, aby spędzić Foster Feline do domu, który jest doskonały, jednak nie jest dość doskonały. To wyzwanie, aby zrozumienie, że niektóre koty wybierają online na zewnątrz, a nie w ciepłym domu.

Ale nawet jeśli naprawdę nie możesz ich zapisać, nie powinniśmy przynajmniej spróbować?

Uzyskaj prostszy dla kogoś, kto obejmie kot!

Istotnym krokiem do zakończenia zabijania zdrowych, adoptowalnych kotów jest modyfikacja przyjęcia metod schronienia, powiedział Cadotte. Jeśli koty umierają w funtach od braku obszaru lub zasobów, a następnie schronienia wymogu odkrywania metod do zwiększenia przyjęć.

Sojusznicy zwierząt zmieniły swoją politykę adopcyjną, aby skończyć o wiele bardziej przyjazny, powiedziała. SchroniskoPrzestałem poszukiwać powodów, dla których ktoś nie był duży, aby objąć koci, a także zaczął szukać powodów, dla których ktoś był wystarczająco duży. Dostrzegało, że przyjmowanie metody akademickiej, a także ludzi mentorowych o odpowiedzialności za pomocą kotów.

Punkt, w którym będzie największy efekt.

Jeśli ktoś chce mieć różnicę dla kotów w swojej społeczności, Cadotte stwierdził, że osoba powinna wierzyć na to, co miałoby największy wpływ.

Na przykład w Fargo, sąsiedztwo już osiągnął warunek bez zabicia dla psów. Co trzyma Fargo z powrotem do oszczędzania znacznie więcej kotów?

Zwiększenie zrozumienia wyborów spayingowych / kleperców może mieć ogromny efekt w obszarze Fargo. Oczywiście istnieje problem z roamingiem, bezpaństwowym, a także dzikim kotami, tworząc znacznie więcej niż więcej kocięta.

Pracując z miastem, a także grupy ratownicze, aby znaleźć się z niedrogim / realistycznym planem do zaoferowania z dzikim kotami, miałyby efekt, jeśli chodzi o zmniejszenie liczby kotów zabitych w funtach.

Dla innych społeczności, zmieniając godziny przyjęcia schronienia, aby zapewnić otwarcie wieczorami, a także w weekendy może mieć najważniejszy wpływ. Lub dokładnie, co powiesz na upewnienie się, że każde pojedyncze zwierzę jest spniekane lub wykastrowane przed opuszczeniem schroniska, a nie pozostawienie go tak bardzo jak adoptator?

Użyj “Overpopulacja” jako wyzwanie, a nie wymówkę.

Cadotte wierzą, że w niektórych częściach kraju liczba zwierząt w wymogach domów przewyższa liczbę dostępnych domów. Jednak ukrywanie się za “przeludnieniem” może również być wymówką.

Niektóre części kraju mają znacznie więcej wyzwań, powiedziała. Na przykład jest znacznie więcej hodowli, na przykład, ponieważ cieplejsza pogoda. Każda dzielnica będzie miała własny zestaw wyzwań. Żadna zabójstwo nie zawsze pojawia się przez noc, jednak jest w zasięgu ręki.

Jakie są inne metody, w okolicy może przestać zabijać adaptowalnych kotów?

Ten bit koci jest do przyjęcia z schroniskiem CATS Cradle w Fargo.

Dalsze zasoby:

Książka “Wykup: Mit ofepopulacji zwierząt domowych, jak również bez zabijania transformacji w Ameryce” Nathan Winograd jest czytany. Kup go na Amazon. To jest wspaniałe. Mam kopię. Pozwól mi zrozumieć, jeśli jesteś w okolicy, jak również chcieć ją pożyczyć. Cholera, nawet kupię kopię dla pierwszej osoby, która pyta.

Alley Feline sojusznicy jest organizacją poświęconą bezpieczeństwu, a także humanitarnym leczeniu kotów. Posiada wszystkie rodzaje zasobów oferowanych dokładnie, jak humanitarna oferta z dzikim kotami.

Zwierząt Allies Human Society w Duluth jest fantastyczną organizacją. Sprawdź swoją stronę internetową, aby zobaczyć niektóre psy, a także koty do adopcji lub odkryć znacznie więcej o tym, jak przekazać swoje schronienia.

No Kill Avocacy Center jest organizacją poświęconą osiągnięciem narodu bez zabicia. Sprawdź to.

The No kill seminar is coming up Aug. 11-12, 2012 in Washington, D.C. I hope to see you there!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *