opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Giveaway: 6 opakowań / 9 Kalendarz Lives

Giveaway: 6 opakowań / 9 Kalendarz Lives

wszystkich eksponatów na blogach, stół prowadzony przez ludzi z Found Animals był z łatwością przyciągający wzrok. Czy to była ogromna wersja plakatu tego kalendarza? Myślę, że to mogło być!

Znaleziono zwierzęta promują adopcję zwierząt domowych i odpowiedzialną własność zwierząt domowych oraz zachęca ludzi do wyjścia i zgłoszenia się do przyczyn związanych ze zwierzętami w ich społecznościach. A ponieważ koty zazwyczaj radzą sobie jeszcze gorsze niż psy w schroniskach, postanowiły rzucić światło na adopcje kotów, tworząc ten odrębny kalendarz.

Kalendarz został sfotografowany przez wielokrotnie nagradzanego fotografa mody i uroku, Adama Bouski z kampanii „No H8” (i nie byłoby fajnie zobaczyć tę sesję!). Jest publikowany przez Brown Trout Publishers, którzy przekazują 1 USD z każdego kalendarza sprzedawanego w punktach sprzedaży detalicznej. Możesz także kupić kalendarz 6 pakietów/9 Lives Online.

Znaleziono zwierzęta zakupiły 10 000 kalendarzy, które zostaną przekazane grupom non-profit w LA, które pomagają kotom. Grupy te będą mogły sprzedać kalendarze jako zbiórkę pieniędzy dla swojej organizacji. Jeśli Twoja organizacja chciałaby wziąć udział, napisz do zwierząt E -mail na adres info@foundanimals.org.

Rozdaję jeden kalendarz jednemu szczęśliwemu czytelnikowi (wentylator chłodzący nie jest wliczony!). Aby wejść do rozdania, daj mi znać, dlaczego chcesz wygrać kalendarz. Aby wygrać dodatkową szansę, odwiedź witrynę Found Animals i rozejrzyj się, a następnie wróć tutaj i powiedz mi, co najbardziej lubisz, lub znalazłeś wiele przydatnych w osobnym komentarzu. Kolejną szansę na wygraną, udostępnij tę prezent na Twitterze lub Facebooku i zostaw link w osobnym komentarzu. Ta prezent kończy się 22 września.

Ingrid King

Może ci się spodobać również:
6 opakowań / 9 Lives Calendar Giveaway

Giveaway: 2019 świadomy kalendarz ściany kota

Recenzja i prezent: kompozycje w kalendarzu czarnym i zielonym 2013

«Zwycięzca Tipsy Nip Tickle Pickle Giveaway
Czy twoje koty są przygotowane na nagły wypadek? »

12 komentarzy na temat prezentów: 6 opakowań / 9 Kalendarz życia

Quinn mówi:

12 października 2011 o 18:10

Uwielbiam tę grupę! Mój przyjaciel przesłał mi blog z ich strony, a teraz sprawdzam raz na kilka tygodni, aby zobaczyć, co nowego, tematy obejmują wszystkie rzeczy, nad którymi pracują – mikro chips Zabawne rzeczy, zgaduję, że kobieta, która tam pracuje, stara się nie rozwijać złożonego lol

Odpowiedź

Ingrid mówi:

12 października 2011 o 18:53

Uwielbiam też to, co robi ta organizacja, Quinn, a kalendarz jest jedną z najbardziej kreatywnych kampanii, jakie widziałem od dłuższego czasu!

Odpowiedź

Josie mówi:

22 września 2011 o 22:53

Uwielbiam wszystko w informacjach o niedrogim spay/neutersie do adoptowania i sklepu oraz informacji o opiece nad zwierzętami dla wolontariatu. Ładna strona z wieloma informacjami i pomocnymi informacjami.

Odpowiedź

Josie mówi:

22 września 2011 o 22:50

Całkowicie muszę zdobyć ten kalendarz, ponieważ moja teściowa zawsze kupuje mojego męża kalendarz kalendarza kostiumu kąpielowego. To niesprawiedliwe, że ma tandetne podlewanie i dla mnie, aby być przekazanym kalendarzem, który zawiera (ściśle) uroczy, rozmyty, kocięta.

Odpowiedź

Aledra mówi:

22 września 2011 o 15:15

O mój Boże… słodkie Kittehs! i mężczyźni, którzy kochają Kittehs!

Odpowiedź

Kimberley Jumper mówi:

10 września 2011 o 2:02

Uwielbiam wszystkie informacje o sekcji Micro Chipping i The Adopt a Cat!

Odpowiedź

Julia Williams mówi:

9 września 2011 o 14:53

Może to tylko ja, ale uważam, że niepokojące jest to, że mężczyzna trzyma te kocięta przed swoim kroczem jak jakiś współczesny „fig”. Mol.

Odpowiedź

Northmoon mówi:

8 września 2011 o 22:52

Myślałem, że kołnierze kotów z ID były świetnym pomysłem. Potrzebuję niektórych z moich kotów.

Uwielbiam także kalendarz, co za świetny pomysł na wsparcie kotów.

Odpowiedź

Mary S. mówi:

8 września 2011 o 12:01

Podobała mi się sekcja dotycząca zasobów spay/nijakiej. Nie tylko dało to lokalizacje, ale także podstawowe informacje o tym, czym jest Spay lub Neuter, i rozproszyło niektóre z powszechnych mitów. Łatwo jest założyć, że ludzie rozumieją Spay/Neuter, ale wiele nie, a dostęp do dostępnych informacji jest świetnym pomysłem. Zasugeruję dodanie tego do strony, którą utrzymuję dla lokalnej grupy TNR.

Odpowiedź

Layla Morgan Wilde mówi:

8 września 2011 o 10:27

Uwielbiam tę koncepcję i widzę dobrą różnorodność kotów.

Odpowiedź

Susanbellnc mówi:

8 września 2011 o 6:56

Udostępniłem również ten link na mojej stronie na Facebooku :.

Odpowiedź

Susanbellnc mówi:

8 września 2011 o 6:55

Uwielbiam całkowicie bezpłatne podręczniki do pielęgnacji zwierząt domowych. To jest takie super. Ponieważ jestem opiekunem dla zwierząt domowych, mogę również podzielić się nimi z moimi klientami. Uwielbiam również to, że Kalifornia ma te tablice rejestracyjne, które korzystają z programów Spay/Neuter. Sprawiło, że wróciłem i zobaczyłem, czy mamy coś takiego w NC i zgadnij, co… robimy. To będzie mój prezent dla siebie. ?

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twój adres e -mail nie będzienull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *