opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Możesz pomóc? Oto moje 6 szczeniąt, które dotychczas postawiają pytania

Możesz pomóc? Oto moje 6 szczeniąt, które dotychczas postawiają pytania

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, tej wiosny otrzymujemy 8-tygodniowy szczeniak Weimaraner!

Zebrałem listę pytań szczeniaka, które do tej pory mam. Oczywiście będę szukał porady z hodowcą naszego szczeniaka, naszego weterynarza i trenerów w razie potrzeby, ale pomyślałem również, że dobrze byłoby zdobyć twoje pomysły.

Poczuj się bezpłatnie, aby połączyć swoje pomysły do ​​dowolnego z tych pytań w komentarzach. Pomożesz mi i wszyscy wiemy, że mnóstwo innych ma dokładnie te same pytania!

Jeśli w tym roku wychowałeś szczeniaka, jak odpowiedziałbyś na te pytania?

Moje jak dotąd pytania dotyczące szczeniąt…

1. Gdzie mój szczeniak musi spać przez pierwsze kilka nocy?

Oczywiście w skrzyni, ale gdzie muszę mieć skrzynię? Opieram się w kierunku salonu, więc jest blisko drzwi na przerwy na nocnik. Spałem na kanapie w pobliżu pierwszych 2-3 nocy, aby mój małżonek mógł dobrze spać. Następnie przenieś skrzynię do naszej zapasowej sypialni po kilku nocy, gdzie chcę, aby pies domowy spał na stałe.

Zobacz mój post: Gdzie mój szczeniak musi spać?

2. Jak długo 8-tygodniowy szczeniak może go zatrzymać w nocy?

Zacznę od ustawienia alarmu co 3 godziny i zobaczę, jak to będzie. Myślę, że szybko to zmienię na co 4 godziny, więc będę musiał wstać tylko raz każdej nocy, ale uważam, że lepiej zacznę od 3.

3. Jak zrównoważyć trening nocnika i chodzisz z zapewnieniem bezpieczeństwa szczeniaka przed chorobami?

Nigdy nie myślałem, że będę martwił o chorobach takich jak Parvo, ale jestem! Mieszkam w pobliżu San Diego i dość często słyszymy o wybuchach parvo. Oczywiście jest to zwykle w miejscach takich jak parki dla psów dla zwierząt domowych, których będę unikać, dopóki szczeniak nie zrobi wszystkich swoich strzałów.

Mieszkamy w kompleksie mieszkaniowym lub mieszkaniowym, który ma około 100 psów – wszystkie korzystające z tych samych obszarów prysznicowych. Chcę też chodzić po moim szczeniaka w okolicy, gdzie każdego dnia spacerują setki psów. Czy to wszystko jest bezpieczne?

Zobacz mój post: Czy musisz iść szczeniaka, zanim zrobił swoje strzały?

4. Ile czasu skrzyni jest za dużo w ciągu dnia?

Chcę szybko trenować nocnik, jak to możliwe, i mam szczęście, że mam elastyczny harmonogram (jestem samozatrudnionym dla zwierząt domowych i blogerem). Ale ile czasu w skrzyni jest za dużo? Myślę o rotacji w ciągu dnia, takiej jak:

90 minut w przerwie skrzyni / nocnika i spacer / 30 minut z skrzyni – powtórz!

A potem oczywiście powoli zwiększając czas poza skrzynią, ponieważ szczeniak zakończy się powodzeniem.

Czy jestem szalony?

5. Czy muszę zapobiegać takim młodemu szczeniastemu pchłom?

Pchły są tutaj dużym problemem, a niestety naturalne produkty zapobiegające pchom nie działają dla nas z powodu alergii. Nienawidzę nakładać chemikaliów na moje rodzinne zwierzęta, ale nie możemy też mieć infestacji pcheł… byliśmy tam, zrobiłem to!

Więc… nie podjąłem jeszcze decyzji, co zrobić. Mogę po prostu nie umieścić niczego na szczeniaka przez co najmniej miesiąc i mam nadzieję na najlepsze, biorąc pod uwagę, że moje inne rodzinne zwierzęta są traktowane.

6. Jak mnóstwo posiłków musi każdego dnia karmić szczeniaka?

Myślę o trzech posiłkach na tydzień lub dwa, a następnie przełączam się na dwa razy dziennie.

Więc to są moje pytania do tej pory. Jestem pewien, że prawdopodobnie będzie częścią 2 do tego postu, ponieważ pojawia się znacznie więcej pytań!

Jaki jest twój pomysł na szczeniaka nr 1, który chciałbyś wiedzieć o wiele więcej osób?

Daj mi znać w komentarzach!

Powiązane posty:

Jak przedstawić mojego psa dla szczeniaka

Zarejestruj się, aby otrzymywać pomysły na szkolenie i wiele więcej w moim cotygodniowym biuletynie:

Powiązane posty:

Jak nocnik trenować szczeniaka w mieszkaniu

Czy mój szczeniak będzie mógł go trzymać, gdy jestem w pracy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *