opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Spersonalizowane książki o psach dla zwierząt domowych – Umieść mnie w recenzji historii

Spersonalizowane książki o psach dla zwierząt domowych – Umieść mnie w recenzji historii

Oto słodki pomysł na prezent, myślę, że wam się spodoba: zindywidualizowana książka z psami dla zwierząt domowych.

Umieść mnie w historii, to linia książek, w których możesz spersonalizować wiadomość, aby zawierać imię swojego psa, stronę poświęcenia i zdjęcia.

Zrobiłem książkę z każdym z moich psów i przejdę do tego procesu. Niezwykle łatwo jest zaprojektować własną książkę. W ogóle nie potrzebne umiejętności projektowe!

Ten post jest sponsorowany przez Put Me in the Story and Sourcebooks, Inc.

Zostaw komentarz na końcu tego postu, aby wygrać kod kuponów dla dwóch bezpłatnych książek, które możesz spersonalizować, aby zaprezentować swojego psa dla zwierząt lub psa przyjaciela. Wybieram dwóch zwycięzców losowo, aby wygrać po dwie książki. *Giveaway się skończyło.

Spersonalizowane książki o psach dla zwierząt domowych – Umieść mnie w recenzji historii

Umieść mnie w tej historii, to linia zindywidualizowanych książek dla dzieci, małych dzieci, dzieci i dorosłych. Książki są dostępne w twardej oprawie lub miękkiej.

Książki są klasyfikowane dla dzieci i dzieci według wieku, a także książki, które można spersonalizować dla dorosłych, takich jak książki ślubne, prezenty na Dzień Matki, urodziny, prezenty dla dziadków itp.

A potem oczywiście są zindywidualizowane książki dla wszystkich grup wiekowych z naszymi psami!

Personalizujesz książkę dla psów, wybierając 1-4 cyfrowe zdjęcia twojego psa dla zwierząt domowych, które ma dołączyć do drukowanej książki wraz z nazwiskiem i imieniem psa i strony poświęcenia. Jeśli nie skończysz pracy za jednym razem, możesz ją zaoszczędzić na później i kupić po zakończeniu.

„Historia” jest wypełniona zdjęciami psów dla zwierząt z różnymi inspirującymi cytatami i powiedzeniami, takimi jak „Wszystko, czego potrzebujesz, to miłość i pies” i „psy nie są naszym życiem, ale czynią nasze życie”. Pomyśl o tym jak o „książce stolika do kawy”.

Zindywidualizowane książki o psach dla zwierząt domowych są tworzone dla starszych dzieci i dorosłych. Jednak młodsze dzieci mogą nadal czerpać przyjemność z nich z powodu wszystkich uroczych zdjęć. Zwłaszcza jeśli są własnym psem dla zwierząt!

Książki są najlepszym sposobem na powitanie nowego psa dla zwierząt w rodzinie lub jako sposób na uhonorowanie starszego psa dla zwierząt domowych lub psa, który zmarł.

Podoba mi się pomysł stworzenia zindywidualizowanej książki dla psów dla zwierząt jako prezent dla przyjaciela lub członka rodziny. A dla was piechurów dla psów i innych profesjonalistów pracujących ze zwierzętami domowymi możesz pomyśleć o czymś takim dla swoich klientów.

Do wyboru i spersonalizowania są trzy książki dla psów dla zwierząt domowych:

Kto kogo uratował?

Miałeś mnie w Woof

Na żywo. Miłość. Szczekać.

Ogólny pomysł jest bardzo podobny w trzech książkach z pełnymi stronami psów oraz przemyślanymi cytatami i powiedzeniami. „Kto uratował?” Książka jest wskazana za uhonorowanie adoptowanych psów, w których pozostałe dwa są o wiele bardziej dopasowane dla wszystkich psów.

Możesz za pośrednictwem każdej książki na stronie internetowej, aby zobaczyć, który z nich jest dużo właściwy dla specjalnego psa. Podoba mi się „Live. Miłość. Szczekać.” Zaprojektuj najlepsze, ponieważ możesz opublikować 4 różne zdjęcia (pozostałe dwa mają tylko jedno zdjęcie używane wiele razy).

Koszt zindywidualizowanej książki o psach dla zwierząt domowych

Każda zindywidualizowana książka dla psów ma 8,5 ”na 8,5” wielkości z około 64 stronami.

Książka twardej: 34,99 USD

Książka softcover: 19,99 USD

ZAMÓW TUTAJ

*Ostatnia data kupowania książek w Buy, aby otrzymywać dostawę do 25 grudnia, to 12 grudnia przez wysyłkę naziemną i 18 grudnia za nocleg.

Bezpłatny zindywidualizowany ebook dla psów dla zwierząt domowych:

Umieść mnie w tej historii, wykorzystał również bezpłatną wersję ebook „You Had Me at Woof” do czytelników tego Mutta.

Aby uzyskać kod kuponu, wystarczy przejść do linku poniżej, a kiedy pojawi się wyskakująca wiadomość, wprowadź swoje imię i nazwisko i adres e-mail. Użyj dostarczonego kodu, aby uzyskać ebook bez żadnych kosztów (zwykle 4,99 USD).

TUTAJ JEST LINK.

To musi wyglądać tak:

Plusy Put Me in the Story zindywidualizowane książki:

Pomysł na prezent twórczy

Miły sposób na uhonorowanie nowego członka rodziny lub psa, który zmarł

Wybór między miękką lub twardą osłoną

3 opcje opowiadania do wyboru

Bardzo łatwo zaprojektować książkę!

Możesz uratować swoją pracę i wrócić do niej później

Nie wymaga prawdziwego projektowania lub umiejętności fotograficznych

Możesz podgląd pełna książka, klikając okładkę książki

Bezpłatna wysyłka na zamówienia 65 USD lub więcej

Cons

Nie możesz edytować rzeczywistego tekstu historii innej niż strona poświęcenia dla swojego psa i imienia twojego psa

Co jest wyjątkowe w tych zindywidualizowanych książkach?

Jestem pewien, że istnieją podobne usługi, ale podoba mi się, że umieszczanie mnie w historii jest tak podstawowe w użyciu. Nie robisz całej książki ze swoim psem. Zamiast tego dodajesz swojego psa na kilka stron w całej „historii”.

„Kto uratowałKto?” Historia ma miejsce, w którym możesz wspomnieć o schronisku lub ratowaniu, w którym masz swojego psa i miejsce do opublikowania logo.

I poza psami, umieść mnie w tej historii zindywidualizowane opcje historii dla dzieci, Dzień Matki, Wesela itp. Możesz naprawdę kreatywność z pomysłem na prezent.

Zamów książkę tutaj.

Poleciłbym zindywidualizowane książki dla psów dla…

Książki są specjalnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika psów, niezależnie od wieku ich psa.

Jednak szczególnie polecam te książki jako uroczy sposób na świętowanie nowego szczeniaka lub nowego adoptowanego psa dla zwierząt w rodzinie. Są także szczególnym sposobem na uhonorowanie starszego psa dla zwierząt domowych lub psa, który niedawno zmarł.

Giveaway! zindywidualizowane książki o psach dla zwierząt domowych – umieść mnie w historii

Umieść mnie w historii, rozdając dwie bezpłatne zindywidualizowane książki dla psów dla dwóch czytelników z tego kundla (dwie książki na zwycięzcę).

*Giveaway się skończyło. Gratulacje dla Guat-Lian K. i Emily G.

Aby wejść:

Po prostu zostaw komentarz, aby wiedzieć, że twój pies domowy chce na rysunku. Losowo narysuję zwycięzcę we wtorek 21 listopada i ogłoszę zwycięzcę tutaj i e -mailem.

Musi mieć amerykański adres mailingowy, aby wygrać.

Czy chciałbyś wygrać zindywidualizowaną książkę o swoim psie?

Daj mi znać w komentarzach!

Podziel się tym postem każdej osobie, która może chcieć wygrać te zindywidualizowane książki dla psów dla zwierząt domowych.

-Lindsay

Powiązane posty:

Co ludzie robili dla ciebie, kiedy umarł twój pies?

Spersonalizowane pończochy domowe dla psa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *