Leo vs the Vet

Dodaj przyciski udostępniania do FacebookFacebookFacebookshare do TwitterTwitterTwitterShare do PinterestpinterestShare to Moreaddthisre2

Zanim sprowadziliśmy Leo do domu, wiedzieliśmy, że wróci do domu z pierwszą rundę strzałów i będziemy odpowiedzialni za resztę. Gdy tylko potwierdziliśmy dzień, w którym możemy go sprowadzić do domu, zaplanowaliśmy jego spotkanie weterynarza następnego dnia.

Ponieważ byliśmy nowi na Florydzie, nie byliśmy pewni, do którego weterynarza zabrać Leo. Po przejrzeniu katalogu weterynarza 1-800petmeds, dla którego w pobliżu byli weterynarze, przeczytałem wszystkie recenzje, które mogłem znaleźć na naszym weterynarzu przed podjęciem ostatecznej decyzji. Do tej pory byliśmy bardzo zadowoleni z naszego weterynarza. Z drugiej strony Leo błaga o różny.

Początkowo Leo uwielbiał chodzić do biura weterynarza. Zwróciłby uwagę wszystkich techników weterynarza i równą ilość miłości od naszego weterynarza. Usiadłby dla nas ładnie, gdy musieliśmy przyjąć jego wagę. Usiadł również, gdy technik weterynarza wziął jego temperaturę i wykonał szybką kontrolę ciała. W rzeczywistości Leo nie wzdrygał się, nawet gdy weterynarz podawał strzały (i bardzo niewygodnie wyglądającą szczepionkę do nosa). Dla Leo pójście do weterynarza było kolejną przygodą.

To wszystko poszło w dniu dnia, w którym Leo wprowadził mikroczip.

Teraz Leo jest zadowolony jako małż, dopóki nie otworzymy drzwi, a on dostaje powiew tego, gdzie jesteśmy, czyli, kiedy zachowuje się jak jedna z zabawek z Toy Story, gdy tylko Andy się pojawi. Nadal był 13-funtowym szczeniakiem, który przywieźliśmy do domu, zamiast ponad 37 funtów, które teraz waży. Na szczęście, kiedy zacznie mi go na stół, siedzi nieruchomo. Mam nadzieję, że nadal to robi.

Skończyliśmy ze wszystkimi jego ujęciami szczeniąt i nie jesteśmy z powrotem, dopóki go nie wyrażamy. Mamy nadzieję, że w tym czasie zapomnie doświadczenie wstawienia mikroczipów i zapamięta całą miłość i uwagę, jaką otrzymuje.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące pomocy Leo jak weterynarza, daj mi znać w komentarzach poniżej!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *