opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Daisy The Curly Feline udostępnia pomysły na modelowanie dla zwierząt rodzinnych

Daisy The Curly Feline udostępnia pomysły na modelowanie dla zwierząt rodzinnych

Dodaj przyciski udostępniania Share do FacebookFacebookFacebookshare do TwitterTwitterTwitterShare do PinterestpinterestptperestShare to Moreaddthismore

Naprawdę czerpię przyjemność z przebierania się, a także pozowanie do zdjęć. To jeden z moich najlepszych strojów, ponieważ jest błyszczący, a także pokryty owocami! Uważam, że błyszczące rzeczy są dodatkowymi. Kiedy widzę aparat, jestem zachwycony, ponieważ rozumiem, że z pewnością dostanę smakołyki. Dzisiaj ujawnię kilka moich tajemnic modelowania.

To jest moje stanowisko modelowania, więc jestem na poziomie oczu. Mam również niebieskie tło, a także na podłodze, możesz zobaczyć najważniejsze rzeczy: moje smakołyki! Jestem bardzo, bardzo traktowany. Dzisiaj mam liofilizowane smakołyki do drobiu. Już zjadłem ideał z ręcznika papierowego.

Mój profesjonalny fotograf podnosi ucztę, więc patrzę na aparat. Jeśli spojrzysz uważnie na mój podbródek, zobaczysz, że zacząłem się ślinić się w oczekiwaniu. Jednak wciąż patrzę bezpośrednio na aparat!

Oto ostateczne zdjęcie z tej sesji modelowania. Moja mama zrobiła trochę edycji, aby tło było mniej błyszczące.

Czy masz jakieś techniki, które używasz do robienia zdjęć dla zwierząt?

Daisy, kręcony kot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *