opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets PetMeds® Tea Tree Oil Korzyści dla psów

PetMeds® Tea Tree Oil Korzyści dla psów

Dodaj przyciski udostępniania Share do FacebookFacebookFaceShare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestShare to Moreaddthisre22

Rośnie zainteresowanie medycyną weterynaryjną w mniej toksycznych implikuje pomoc w przewlekłych problemach i alergiach. Jednym z tych szybko rosnących obszarów jest stosowanie istotnych olejków. Jeden z znacznie bardziej zwykle używanych olejków ważnych znanych jako drzewo herbaciane staje się coraz bardziej popularne. Olejek z drzewa herbacianego ma nie tylko właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe, ale także wspaniałe przeciwzapalne. Produkty takie jak uspokojenie (tylko psy) są wspaniałym produktem bez recepty dla psów z podrażnieniami skóry.

Wielu opiekunów zwierząt stosowało go w leczeniu zlokalizowanych stanów zapalnych i infekcji skóry, oprócz gorących punktów. Chociaż może działać wspaniałe u niektórych zwierząt, w innych przypadkach potrzebne są konwencjonalne leki. Powodem tego jest to, że każdy klient ma wyraźną podatność na niektóre choroby nie tylko pod względem wyrażonych objawów, ale także w zakresie skuteczności w reagowaniu na różne leki. W podobny sposób jedna osoba może reagować na jeden antybiotyk lub leki, podczas gdy ten sam antybiotyk nie pomaga drugiej osobie.

Należy również zauważyć, że koty mogą być wrażliwe na olej z drzewa herbacianego, dlatego zachowałbym ostrożność w stosowaniu skoncentrowanego oleju, takiego jak drzewo herbaciane u kotów ze względu na ich wyraźne ścieżki detoksykacji wątroby. Jednak u wielu zwierząt domowych stosowanie oleju z drzewa herbacianego jest realną alternatywą dla innych miejscowych leków. Zawsze sprawdzaj z weterynarzem, powinien wystąpić reakcja i/lub jeśli stan twojego zwierzaka utrzymuje się lub pogarsza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *