opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized [Nowy produkt] Pearhead Pawprints Peepsake Frame

[Nowy produkt] Pearhead Pawprints Peepsake Frame

Dodaj przyciski udostępniania do FacebookFacebookfacebookshare do TwitterTwitterTwitterShare do PinterestpinterestSthare to MoreadDthismore10

Dla wielu z nas dom po prostu nie jest domem bez zwierzaka. Miliony gospodarstw domowych cenią swoje rodzinne zwierzęta jako futrzane członkowie gospodarstwa domowego. Doświadczenie dziecka polegające na tym, że utrzymanie specjalnego zwierzaka pozostanie z nim z całego życia. Stwórz specjalną pamiątkę, aby świętować kluczową funkcję, którą gra zwierzaków w domu w Pearhead Pawprints Peepsake. Ta wysokiej jakości rama pamiątka zawiera zarówno preferowane zdjęcie zwierząt domowych, a także na zamówienie postrzeganie PawPrint, które jest proste, a także zabawne, aby stworzyć idealne miejsce we własnym domu.

Czy dzieci korzystają z posiadania zwierzaka?

Tak jak każda osoba jest inna, podobnie jak każde zwierzak. Niezależnie od tego, czy twój zwierzak jest kotem, czy psem, wysoko zawarte lub niskim kluczem, wszyscy korzystają z dzielenia się naszym życiem z futrzanym przyjacielem. Jest to szczególnie prawdziwe w gospodarstwach domowych z dziećmi. Chociaż wielu rodziców obawia się, że posiadanie zwierzaka w domu z małymi dziećmi może powodować astmę, okazuje się, że jest odwrotnie. Badanie przeprowadzone w Szwecji w latach 2001-2010, a także opublikowane w JAMA Pediatrics, ujawniły, że niemowlęta, które mieszkały w domu z psem dla zwierząt, były tak naprawdę 13% mniej prawdopodobne, że ustanowiły astmę w wieku 6 lat niż te, które mieszkały w domach bez psów. Jednak korzyści płynące z posiadania zwierzaka podczas młodzieży zdecydowanie na tym nie kończą się na tym. Dzieci mogą odkryć wiele lekcji życia z miłości, a także opiekować się zwierzakiem, na przykład:

Odpowiedzialność – w miarę rozwoju dzieci, a także radzenia sobie z zadaniami opieki nad zwierzętami, takimi jak szczotkowanie, chodzenie, karmienie, a także rodzinne zwierzęta domowe, które odkrywają o odpowiedzialności za zdrowie i dobre samopoczucie, a także szczęście. To pomaga ustalić empatię, a także zdolność do stawiania potrzebnych potrzeb ponad ich własnymi potrzebami.

Społeczeństwo – posiadanie zwierzaka może zwykle doprowadzić nawet introwertyczne dzieci w okolicznościach społecznych, od których w przeciwnym razie mogliby się nieśmiało. Kiedy jesteś ze swoim zwierzakiem na spacer lub czas na zabawę, inne dzieci naturalnie wykazują zainteresowanie. Podobnie, wiele dzieci z przyjemnością dzieli się historiami o swoich rodzinnych zwierzętach z nowymi przyjaciółmi, co pomaga im z łatwością ujawniać.

Czuję się bez ryzyka-rodzinne zwierzęta powszechnie sprawiają, że dzieci czują się bezpieczniej, a także zapewniają im kogoś, kto mógłby się zwieść, gdy czują się samotne lub smutne. Psy i koty zawsze wydają się słuchać bez osądu, a także dostarczają pocieszającego towarzystwa w czasach samotności.

Redukcja stresu – jak wie każdy rodzaj właściciela zwierząt domowych, zwijanie sofy, a także pieszczenie psa, a także kotów, co pomaga w niepokoju dnia. Zwierzęta rodzinne wywołują uśmiech na twarzy, obniżają ciśnienie krwi, a także minimalizują stres i niepokój dla was obu.

Przyjemność z ćwiczeń – podobnie jak dzieci, rodzinne zwierzęta lubią się bawić! Nawet gdy rodzice zużywają się równie dobrze, aby biegać lub rzucić piłkę nożną, zwierzęta rodzinne są zawsze tam, aby ścigać preferowaną zabawkę lub wybrać bieg. Zabawa z psem dla zwierząt domowych lub kotów jest wyjątkową metodą, aby dziecko od koszty całego wolnego czasu przed komputerem, telefonem komórkowym, telewizorem lub grą wideo.

Szacunek – dbanie o zwierzaka może okazać dziecięce szacunek dla natury, a także wartość bycia łagodnym i troskliwym.

Zaufanie, poczucie własnej wartości i dojrzałość-wraz z rozwojem dziecka, a także staje się znacznie bardziej włączeni do opieki nad zwierzakiem, podobnie jak jego samoocena, a także pewność siebie. Uczucie „mogę to zrobić” po raz pierwszy lub pamiętanie o pustym posiłku z jedzeniem, jest niezwykle wzmacniające dla rosnącego dziecka. Kiedy rozumieją, że ich rodzinne zwierzęta zależą od nich, dzieci zwykle z przyjemnością zwiększają okazję.

Hojność – niezależnie od tego, czy dzieli się trochę masłem orzechowym, a także kanapkę z galaretką, czy przesuwa się, aby zrobić miejsce na łóżku, dzieci odkrywają dokładnie, jak wspaniale jest być hojnym, dzieląc się ze swoimi zwierzętami.

Rzeczywistość jest taka, że ​​rodzinne zwierzęta mogą mieć dokładnie taki sam wpływ na członków gospodarstw domowych w każdym wieku! Posiadanie zwierzaka w domu może być pomocne dla całego gospodarstwa domowego w zwiększeniu obligacji gospodarstwa domowego, a także przypomnieć nam, o czym polega bezwarunkowa. Oczywiście rodzice muszą pokazać dzieciom dokładnie, jak szanować granice zwierzaka, oprócz szkolenia rodzinnych zwierząt domowych, jak zachowywać się z dziećmi.

Utwórz pamiątkę swojego specjalnego futrzanego członka gospodarstwa domowego z Pearhead Pawprints Peepsake Frame

Świętuj specjalny, taki jak dla swojego zwierzaka z ramą Pawprints Pearhead Peysake. Oferowane jako ramka na zawiasach lub ramę ścienną, te klasycznie zaprojektowane mahoniowe ramy drewniane ekranu preferowane zdjęcie zwierząt domowych wraz z percepcją łapy, którą wytwarzasz idealnie w domu.

Procedury ramy biurkowej PATSAKE PEWEDSAKE Procedury ramy biurkowej 11,5 ″ x 7,5 ″, podczas gdy Pawle Pawprint Peepsake Procedury ramki na ścianie 12 ″ x 9,5 ″. Oba style trzymają 4 ″ x 6 ″ PET Zdjęcie z jednej strony, a także postrzeganie PawPrint na zamówienie po drugiej stronie.

Każdy zestaw ramy Pawrints Pawrints składa się z tego, czego wymaga, aby pamiątka gospodarstwa domowego poświęcona pielęgnowanemu psa lub kotowi, w tym mahoniowe drewniane ramy, szkło, mata bez kwas Przekładka, dwustronna taśma klejąca, a także instrukcje.

Tworzenie Pawprint jest łatwym, bezskutecznym projektem. Jest to proces wolny od ryzyka, który nie wymaga ciepłego ani pieczenia. Nawet dzieci mogą uczestniczyć w zabawy.
Wystarczy wdrożyć dołączony materiał percepcyjny z wałkiem toczącego, ostrożnie wciśnij łapę zwierzaka do miękkiego materiału podobnego do gliny, kształtu z narzędziem kształtowania, a także wyschnij. Wspaniałą wiadomością jest to, że jeśli nie jesteś zachwycony pierwszymi wynikami Pawprint, po prostu ugniataj materiał percepcyjny, a także rzuć go gładko dla jeszcze jednej próby!

Po wyschnięciu podłącz percepcję Pawprint z płytą podkładową dołączoną do ramki wykorzystującej dwustronną taśmę klejącą, włóż swój preferowany obraz swojego zwierzaka, a także masz pamiątkę, że twoje gospodarstwo domowe będzie cenią przez wiele lat.

Szanuj bezwarunkową, jak ty, a także udział w domu, utrzymując specjalne zwierzak z Pearhead Pawprints Peepsake Rame. To podobnie jest w twoim życiu entuzjastą zwierząt dla entuzjastów zwierząt!

Wygraj bezpłatne łapy grupy pertynowe pamiątkowe!

Czy pamiątki Pawprints Pearhead byłby najlepszym dodatkiem do Twojego domu? Po prostu zostaw komentarz poniżej, a także możesz wygrać bezpłatną klatkę Pawprints Pearhead Peeprints z 1800petmeds!

Dwóch zwycięzców zostanie wybranych losowo w środę, 25 października 2017 r., Więc każdy, kto uczestniczy, ma możliwość wygrania! (Ograniczone do mieszkańców USA) Powodzenia!

Gratulacje dla zwycięzców rysunku: Patricia B, a także Barbara A. Poszukaj od nas e -maila do ubezpieczenia!

Produkty GiveAwaysnew

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *