Trapez kota

Kiedy Kate Benjamin z Moderncat zapytała mnie, czy chciałbym trapez kota dla Allegry, a także Ruby, byłem podekscytowany. Miałem wizje moich dwóch kotków latających z powietrzem w akcie rywalizującym wszystko, co może połączyć Cirque du Soleil.

Okej, nie. To nie jest ten rodzaj trapezu. Trapez CAT to specjalny produkt zaprojektowany do dostarczania aktywnych kotów z naprzemienną wspinaniem się po zasłonach, a także meblach. Mocny materiał bawełny wytrzymuje ciężkie wykorzystanie, a także miękkie poduszki zapewniają najlepszą lokalizację do drzemki.

Trapez kota jest oferowany w dwóch stylach, 2-pillow za 99,99 USD, a także 3-paluszowy za 124,99 USD. Jest wykonany z mocnej bawełny. Będziesz wymagać samodzielnego zapewnienia farszu na poduszki. Poduszki trapezowe mogą być nadziewane poduszkami do rzucania lub możesz korzystać z gazet, starych ręczników lub odzieży z recyklingu, aby uzyskać przyjazny środowisku zwrot akcji.

Nie byłem pewien, jak moje dwoje zareagują na to. Zakładam, że Ruby by się to podobało, a także wykorzystać ją jako jej osobistą siłownię w dżungli, jednak Allegra byłaby sceptyczna.

Trapez kota zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące dokładnie tego, jak go zawiesić. Wskazówki są usuwane, a także proste do naśladowania. Zdecydowałem się zawiesić go z tyłu drzwi, przynajmniej początkowo, aby zmniejszyć ruch. Można go również zawieszać z sufitu. Użyłem kwadratowych poduszek, które miałem pod ręką, aby wypchnąć platformy. Złożenie wszystkiego, a także Voila – mieliśmy trapez kota, nie zajęło to znacznie więcej niż kilka minut.

Początkowo oboje byli ostrożni. Nic dziwnego, że Ruby jako pierwsza zbadała. Najwyraźniej chciała sprawdzić, że nie zależała od siebie, aby wskoczyć na trapez, więc umieściłem ją na najniższej platformie. Uważała, że ​​to całkiem fajne, a także zaczęła wąchać wszystko dokładnie. Allegra cieszyła się z drugiej strony pokoju.

Ruby nie zajęło długo skoczyć na trapez (po raz pierwszy zwabiłem ją, rzucając zabawkę na jedną z platform). Nie wspięła się jeszcze z jednej platformy na drugą, jednak uważam, że będzie to tylko kwestia czasu, aby przyjąć wystarczającą, aby to zrobić.

Z drugiej strony Allegra pozostaje sceptyczny.

Naprawdę podoba mi się trapez kota, a także uważam, że kobiety (cóż, absolutnie rubinowe!), Polubi to również na czas. Jest to doskonała opcja dla osób, które mogą nie mieć obszaru dla wielu kotów. Jest wszechstronny, biorąc pod uwagę, że łączy aktywność, a także miękkie obszary drzemki. Oprócz zwykłej zabawy, ponieważ różni się od wszystkiego, co jest dostępne dla rozrywki kotów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat trapezu kota, a także zamówienia, zobacz stronę Cat’s Trapeze.

Czy wierzysz, że twoje koty czerpałyby przyjemność z trapezu kota?

Ingrid King

Możesz podobnie jak:
Oryginalny trapez kota: Cirque du Soleil dla twoich kotów

Koty, a także ptaki: radości z obserwowania ptaków dla kotów wewnętrznych

Małe koty pomagające ogromnym kotom: nowa linia smakoły

«Akupunktura dla kotów
Ulubione cytaty z kotów »

13 komentarzy do trapezu kota

Evab mówi:

14 marca 2015 o 21:56

Najprawdopodobniej zadziałałoby to dla jednego z moich kotów, który lubi się wspinać, jednak mój starszy najprawdopodobniej nie zbliżyłby się, mając to na uwadze, a także cenę, co moim zdaniem jest trochę strome, to nie dla mnie.

Odpowiedź

Tammy mówi:

6 października 2011 o 19:17

To naprawdę świetny pomysł! Lubię to. W tym momencie życia naszego facetów pytam, że wybiorą to. Wszystkie są teraz stare dzieci (2 to 10, a także 1 to 14), jednak absolutnie będę o tym pamiętać o przyszłych kotkach! Bardzo podoba mi się ta koncepcja!

Odpowiedź

Julie mówi:

4 października 2011 o 19:10

Z pewnością wygląda zabawnie! Moje kotki lubią się wspinać, założę się, że im się spodoba!

Odpowiedź

Weetzie mówi:

4 października 2011 o 14:23

Ale fajnie! Wygląda wygodnie, ekstrawagancki i zabawny – wszystko w tym samym czasie! Uważam, że obie moje kobiety by się tego chcieli, choć jedna z nich na początku absolutnie przyjęłaby uważną technikę Allegry.

Odpowiedź

Ingrid mówi:

4 października 2011 o 17:58

Jeśli zdecydujesz się spróbować, pozwól nam dokładnie zrozumieć, jak to lubią twoje kobiety, Weetzie.

Odpowiedź

Layla of Feline Wisdom101 mówi:

4 października 2011 o 11:42

Rozumiemy, że Odin by to chciał, jednak jest nieustraszony. Nie byłby to wybór dla Merlina z jego ograniczoną wizją lub żadnym rodzajem kotów, który nie lubi skakać na przekonujące obiekty. W młodości wskoczył na hamak, a także czerpał przyjemność z huśtania się. Ten styl ma miejsce na ulepszenie, takie jak jeden kolor, jednak zalety, takie jak przenośność, a także można go myć maszynowo?

Odpowiedź

Ingrid mówi:

4 października 2011 o 12:17

Założę się, że Odin świetnie się bawi, Layla! Zobacz moją akcję do Terri powyżej Re: dodatkowe kolory, a także umywalność producenta.

Odpowiedź

Teri, a także koty Curlz, a także Sirlz mówią:

4 października,null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *