opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets 10 treningów z psem: Osobiste szkolenie dla fitness

10 treningów z psem: Osobiste szkolenie dla fitness

Po co ćwiczyć sam, kiedy możesz trenować z psem?

Psy dla zwierząt poznają świetnych przyjaciół treningowych. Utrzymują pozytywny sposób myślenia, pomagają ci się bawić podczas treningów z psem i na końcu otrzymujesz przytulanie! Czego nie lubić w tym? Jednak jeśli próbujesz znaleźć kilka nowych sposobów na uzyskanie energetycznego z psem, sprawdź nasz psa i ludzi przyjemne ćwiczenia wymienione poniżej.

1. Idź na szlak

Działanie na trasie jest lepsze zarówno dla osób, jak i psów. To sprawia, że ​​ludzie trenują mocniej podczas pracy na nieregularnym terenie, a także jest prostszy dla wrażliwych łap twojego psa. Jest to dodatkowo wspaniała metoda uzyskania świeżego powietrza i przyjęcia atrakcyjnych widoków.

2. Joga Doggy

Tak, Doggy Yoga to zdecydowanie coś, tak naprawdę nazywa się DOGA, a także jest tak samo dobra dla twojego psa, jak dla ciebie. Sprawdź klip wideo wymieniony poniżej, aby uzyskać przewodnik po otrzymaniu Namaste w swoim szczeniaka.

3. Tenis

Granie w tenisa z psem jest całkowicie możliwe. Chcesz obsłużyć Twoją ofertę? Uwzględnij to w grze Fetch! To świetne ćwiczenie, a także doskonałą technikę umiejętności dla Ciebie i dodaje trochę zabawy do wspólnej gry wideo. Wszyscy wygrywają!

4. Obwód sercowy

Jeśli starasz się ożywić normalny wczesny poranek spacer ze swoim zwierzakiem, biegnij przez 30 sekund po tym, jak ulepszają się. Możesz także dołączyć do Fitness Center of Gym w Australii, tak jak my:

Jako przykład, biegaj przez 30 sekund później przysiadów. Za każdym razem, gdy upadniesz, daj swojemu owłosionemu przyjacielowi chwyt lub pocieranie, w ten sposób można je również wygenerować podczas treningu siłowego.

5. Shake i Lunge

To po prostu działa, jeśli twój pies domowy jest wykształcony do picia rąk, jeśli nie zastąpią wstrząsu. Podobnie jak przysiady podane powyżej, zrób zaokrąglenia, a kiedy zmniejszasz, poproś psa o drżenie. Super bardzo łatwe. Super zabawa.

6. Push-upy młody szczeniaki

Nie próbuj tego w swoim domu, jeśli masz dużego zwierzaka lub negatywnego pleców. Jednak dla zabawnego i twardego spinu na pompkach, umieść szczeniaka na plecach, a także zrób 10 powtórzeń. Jest to sposób, aby uzyskać trening, a także przytulać się!

7. Piesna ściana siedzi

Ten trening ma 2 wersje: pies okrążenia, a także duży zwierzak.

W przypadku psa na kolanach ustawiaj plecy w porównaniu do ściany, a także zmniejszaj się, aby kolana znajdowały się pod kątem 90 od podłogi i nad piętami. Następnie przytrzymaj psa na kolanach, aby uzyskać niewielką wagę.

W przypadku dużego psa dla zwierząt domowych samodzielnie tak samo, ale poproś o pies zwierzaka usiąść od ciebie i położył łapy na nogach, aby uzyskać dodatkową wagę.

8. pływać

Być może nie w elitarnym basenie, ale jeśli masz staw lub jezioro w pobliżu rezydencji, wyłóż strój kąpielowy! Pływanie jest wspaniałe dla stawów psa dla zwierząt domowych i jest znacznie łatwiejsze dla ich łap niż bieganie. Pływanie jest dodatkowo równie doskonałe dla osób fizycznych!

9. Ultimate Frisbee

Uzyskaj całą rodzinę, która pociąga za sobą ten zabawny trening! Zamów dzieci, ukochaną osobę, a także psa i poruszaj się w przyjemną grę Najwyższej Frisbee. To nie tylko wspaniałe ćwiczenie cardio, ale także testuje sychronizację ręki, a także zdolności obliczeniowe.

10. Opracuj kurs barierowy

To kolejna gra, z którą członkowie całej rodziny mogą się powiązać. Rozproszenie punktów na swoim podwórku, aby biegać, poproś Hula Hoop, aby przeskoczyć. Są różne rzeczy, które możesz zrobić dla programu przeszkód!

Więc nie ogranicz się do nieformalnego spaceru (choć jest to nadal wyjątkowe ćwiczenie!) Sprawdź także kilka z tych przyjemnych ćwiczeń! Uzyskaj członków całej rodziny na zabawny dzień zdrowia i kondycji ze swoim futrzanym członkiem rodziny.

7 Szkolenie osobiste z psem (ćwiczenia)

Jeśli utkniesz w domu z powodu pandemii Coronawirusa, a także masz psa, być może odkryłeś, że twój szczeniak lubi, ale bardzo zaskoczony.

Mój ratunkowy lies, który miałem obecnie na trzy miesiące, jest zachwycony, że nagle spędzam tyle czasu w domu –

Zwykle jestem w centrali zdrowia i dobrego samopoczucia mężczyzn 5 dni w tygodniu – ale bardzo zaniepokojony tym, że szalałem w moim systemie komputerowym, zamiast bawić się z nią i zwiększam dyspersję leczenia.

Spędziła świetną część każdego dnia na maruku z łóżka dla psów, wzdycha się, a także zapewniając mi najsmutniejsze młode szczeniaki, jakie kiedykolwiek widziałem.

Smutne oczy szczeniaki użyte do maksymalnego efektu.

Chciałbym móc zaoferować jej jeszcze większą koncentrację prawie tak długo, jak chcę, miałem dostęp do centrum fitness, aby uzyskać pompowanie krwi w tym okresie odosobnienia.

Śledzimy najlepsze treningi, jakie możesz wykonać w domu, podczas gdy wiele osób ćwiczy dystans społeczny, jednak prawie wszystkie te ćwiczenia są osobliwe.

Tęsknię za koleżeństwem mojego klubu zdrowia stylów walki, a także mojego zespołu biegowego każdego singlaE czas i zajmuję się dodatkowym zestawem solo i płyt.

Na szczęście istnieje rozwiązanie obu moich problemów: mogę ćwiczyć z moim psem. Dla niej jest to podobne do czasu gry, podczas gdy mam 53 funty futrzanych, mrocząca opór na szok moją rutynę.

Spójrz na te treningi na sesję treningową z własnym najlepszym przyjacielem – niektóre relokacje mogą być bardzo skuteczne niż inne, ale gwarantuję, że będziesz się spodobał.

Ten materiał jest importowany z. Możesz być w stanie zlokalizować ten sam materiał w dodatkowym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

7 ćwiczeń, które możesz wypróbować ze swoim psem

Doggo zabawki wygięte rzędy

Ten ruch może być skomplikowany. Jeśli twój szczeniak jest znacznie bardziej skoncentrowany na zerwaniu zabawki daleko od ciebie zamiast grania w konflikcie, będziesz mieć wyboistą jazdę.

Jeśli taka jest próba użycia bardziej tradycyjnego oporu, takiego jak pinheads, a nawet miotła, a także postępuj zgodnie z tym przewodnikiem.

Wymagania dotyczące zabawek dla psów

Podobnie jak wygięty rząd, ćwiczenie to prawdopodobnie będzie ograniczone przez twojego towarzysza, a także ich zainteresowanie trzymaniem się zabawki-więc może być o wiele lepiej spojrzeć na standardowe loki dla doggo dolnej części.

Jeśli jednak chcesz utrzymać zabawę w równaniu, użyj liny, a także zmień umieszczenie zwijania młota, aby uzyskać maksymalną skuteczność.

Wymagania dla doggo

Po prostu pomyśl o tej odmiodzie tradycyjnych bicepsów, które działają tak, jakbyś używał futrzanych, śmierdzących ciężarów. Aby uzyskać jeszcze więcej poza krokiem, przenieś skupienie uwagi na biceps, aby ustanowić solidne połączenie mięśni.

Doggo Zercher to Front Squats

Zasadniczo nigdy nie doradzamy przejścia między przysiadami zercher, gdzie trzymasz sztangę w łobuzie ramion, aby rzucić wyzwanie rdzeniu, na ustawienie przysiadów z przodu – ale gdy twoje ładunek jest ścisłym szczeniakiem.

Będziesz lepiej odpowiedni do ich podniesienia tak samo jak ramiona. Wystarczy nacisnąć się z kilkoma przedstawicielami jako wykonalnymi – z doskonałą głębokością i pozycją – przed tym, jak się drżą.

Doggo przed sobą, a także tylne rzuty

Niezależnie od tego, czy rzucisz się do przodu, czy do tyłu (lub oba), będziesz cenić jednostronną przeszkodę. Postanawiam trzymać mojego psa w zmniejszonym otoczeniu, jak przysiad zercher. Po prostu zachowaj dobrą formę, utrzymując górną część ciała, a także unikając kolan przed uderzeniem w ziemię.

Doggo bułgarski przysiad

Zwiększ problem Lunge, a także uwzględniaj swoje pośladki o wiele bardziej z tym podniesionym jednostronnym treningiem. Walcząc, aby zdobyć stopę w najlepszej pozycji?

Próba przestrzegania tych działań w celu przybicia konfiguracji. Jeśli problemem jest twój szczeniak, musisz zobaczyć, co może je nagrodnić, aby pomóc.

Pompki z psim

Idealnie możesz po prostu zdobyć szczeniaka, aby odpocząć na plecach, aby działał jako odrobinę dodatkowego oporu. W mojej sytuacji Lielo tego nie miał. Przygotuj się do ataków lizania. Aby uwzględnić swój rdzeń, wypróbuj płytę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *