opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Australian Shepherd Lab Mix – Poznaj Aussidor

Australian Shepherd Lab Mix – Poznaj Aussidor

Ten post może zawierać linki partnerskie. Możemy zarabiać pieniądze lub produkty od firm wymienionych w tym poście.
Kiedy zacząłem szukać mojego pierwszego psa, miałem na myśli trzy rasy: Australian Shepherd, Labrador Retriever i Golden Retriever.
Po kilku miesiącach wyszukiwania znalazłem idealnego psa wymienionego na Petfinder.com, australijskim szczeniąt Shepherd Lab Mix, który nazwał Linus.
Australian Shepherd Lab Mix to poszukiwany projektant hybrydy, mieszanka ukochanego Labrador Retriever i ciężko pracującymi australijskimi rasami psów.
Jeśli jesteś fanem przyjaznej i życzliwej natury laboratorium, a także pod wrażeniem nienagannej etyki pracy australijskiej, pokochasz wszystko, co ma do zaoferowania mieszanka Aussie Lab!

Średniej wielkości i pełna energii, ten szczeniak z pewnością trzyma cię na palcach i najlepiej nadaje się do domów o ogrodzonych placach lub życiu na farmie.
Ostrzeżnie, ostrzegaj – australijczyk nie może siedzieć nieruchomo i stanie się przygnębiony i destrukcyjny, jeśli zostanie zatrzymany w domu.
Ta rasa jest niesamowitym towarzyszem aktywnych ludzi lub rodzin ze starszymi dziećmi, które wiedzą, jak wchodzić w interakcje i bawić się z psem. Jeśli jesteś aktywny lub szukasz pracującego psa, który pomoże w ranczo, australijskie laboratorium to świetny wybór!

Zatrzymaj się ze mną do końca tego artykułu, aby dowiedzieć się wszystkiego o tej wspaniałej mieszance, zanim powitasz jeden dom.
Aussie Lab Mix Przegląd psów
Rozmiar – od 18 do 25 cali wysokości, waży od 40 do 80 funtów
Płaszcz-krótka i średnio długi podwójny płaszcz, kolor różni się
Zrzucanie – ciężkie zrzucanie
Długość życia – od 10 do 15 lat
Temperament – energiczny, przyjazny, lojalny, ochronny
Trening – wysoce trenujący, ale może się nudzić, jeśli nie psychicznie
Aktywność – wysoce energetyczna (potrzebuje około dwóch godzin umiarkowanej lub energicznej aktywności każdego dnia)
Najlepsze dla – aktywnych ludzi, rodziny ze starszymi dziećmi, duże domy z ogrodzonymi podwórkami, gospodarstwami i ranczami

Co to jest laboratorium australijskie?
Aussie Shepherd Lab, stworzone przez przekroczenie rasowego pasterza australijskiego i labradoru, aussie Shepherd Lab Mix to designerska rasa psów.
Australian Shepherd Lab Mixes idą według kilku nazwisk, w tym
Aussiodor
Australijska ShePrador
Aussie ShePrador
Aussie Lab
ShePrador.

Będąc rasą projektanta, ta mieszanka nie jest oficjalnie rozpoznawana przez American Kennel Club. Jednak australijskie laboratoria można zarejestrować w:
Dog Registry of America Club
American Canine Hybrid Club
Międzynarodowy projektant psi rejestr
Designer Dogs Kennel Club

Australian Shepherd Labrador Retriever Mix wygląd
Kiedy mieszasz dwie charakterystyczne rasy, takie jak Labrador Retriever i Shepherd Australian, nie ma sposobu, aby dokładnie dowiedzieć się, jak się okaże ich potomstwo.

Powstałe szczenięta mogą być idealną mieszanką obu ras rodziców. Lub mogą wziąć więcej po laboratorium lub być doskonałą repliką australijskiego pasterza.
Szansa na przewidzenie dokładnego wyglądu psa mieszanego rasy jest jak wygrana na loterii!
Jednak bliżej przyjrzenia się obojgu rodzicom może dać ci wyobrażenie o tym, jakie cechy można się spodziewać w swoim szczeniaka.
Rozmiar
Jako skrzyżowanie labradora i pasterza australijskiego, możesz spodziewać się, że twój australijczyk będzie średniej wielkości psem. Większość ma od 18 do 25 cali wysokości przy uniesieniu i waży od 40 do 80 funtów, gdy jest w pełni uprawiana.

Podczas gdy mężczyźni zwykle są nieco większe niż kobiety, nie zawsze musi tak być.
Kolor
Retrievery Labrador Purebred mają solidne płaszcze, które mogą być w różnych odcieniach żółtej, czekolady i czarnej.
Z drugiej strony pasterze australijscy nigdy nie są solidne, a ich płaszcze są w różnych kolorach, w tym Merle, Black, Red Merle, Red Trikolor, Blue Merle, Red i Black Trikolor.
Australijczycy często mają brązowe, kremowe, czarne, opalone lub pręgowane, ale mogą być w wielu innych kombinacjach kolorów.
Płaszcz
Zarówno laboratoria, jak i pasterze Australijczycy mają podwójne płaszcze, więc można śmiało powiedzieć, że twój Australijczyk będzie miał również podwójny płaszcz. Jeśli chodzi o długość, ta mieszanka może mieć krótką lub średnią płaszcz w zależności od rodzica, który bierze po więcej.
Będąc rasą podwójnie powleczoną, twoja mieszanka zrzuci dość przez cały rok i wysadzi płaszcz dwa razy w roku. Jeśli cierpisz na alergie, mieszanka Australian Shepherd Labrador Retriever nie jest idealną rasą psów, z którymi można podzielić się twoim domem.

Ponadto, jeśli lubisz zachować porządek w domu i nie możesz znieść oglądania włosów dla psów, ta mieszanka nie jest dla Ciebie odpowiedniego psa. Ale jeśli nie masz nic przeciwko odkurzaniu każdego dnia, podejdź! Aussiodor utrzyma ciebie i twój próżnia zajmuje się każdego dnia roku!
Shepherd Australian Lanullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *