opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Intergroom: Worldwide Competition

Intergroom: Worldwide Competition

według personelu
13 stycznia 2019

Czy jesteś przygotowany do zdobycia domu w mistrzostwach świata?

Intergroom to światowe seminarium pielęgnacyjne odbywające się każdego roku w Meadowlands Expo Center w kwietniu. To wspaniałe, eleganckie, czerwone dywan, w przeciwieństwie do żadnego rodzaju innej eksploatacji pielęgnacji. Składa się z 50 rozległych seminariów do kształcenia ustawicznego z tematami obecnej stopy zainteresowania dla groomerów, a także menedżerów salonów kosmetycznych. Goście mają również szansę na obejrzenie najwyższej jakości produktów związanych z branżą, a także urządzeń z ponad 100 kabin na wspaniałych targach. Ponadto dla tych z was, którzy lubią intergrację, a także planują chodzić każdego roku, teraz jest całe życie – to wszystko. Przełęcz wynosi 500 USD, a także umożliwia uczestnictwo we wszystkich seminariach akademickich, a także na targach, na zawsze!

Jedną z najciekawszych atrakcji intergenta, jest konkurs na rzecz pielęgnacji mistrzostw świata, który ma wspaniałą nagrodę Pakiet gotówkowych, niezapomniane trofeum, rozetę zwycięzcy na całym świecie, hotel, a także opłaty za wejście za 2019 r. Oferowane przez Intergroom, a także niezliczone dolary w górę Nagrody od Wahla, Andis, łatwych do przyjęcia i łuków Bardel. Każdy rodzaj eksperta, hodowca lub obsługa może walczyć w tym monumentalnym konkursie Mistrzostw Świata.

Istnieją dwie szanse, aby walczyć o ten prestiżowy tytuł, pierwszy to w piątek, 12 kwietnia, a także drugi, sobota, 13 kwietnia. Po każdym konkursie trzech groomerów zostanie wybranych z dźwięku przez dwóch sędziów, opracowując sześciu niezwykle niewiarygodnie biegłych konkurentów. Ci sześciu konkurentów zaprezentuje podczas ceremonii wręczenia nagród, podczas których jeden mistrz świata zostanie koronowany przez najlepszego sędziego. Groomers mogą walczyć z każdym rodzajem psa rasowego lub mieszanego. Sędziowie będą szukać najbardziej niezwykłej transformacji w wyglądzie, a także precyzji umiejętności stylizacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Intergroom, konkursu Intergroom Worldwide lub Lifetime-It-All Pass, sprawdź intergroom.com.

Całkowity

2

Akcje

2

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *