opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Brak adoptywnych, montażowych zwierząt zabitych w Fargo, N.D., w zeszłym roku

Brak adoptywnych, montażowych zwierząt zabitych w Fargo, N.D., w zeszłym roku

funty i schroniska w społeczności Fargo, N.D., nie zabili żadnych adoptowanych psów ani kotów w 2013 r., Według Humane Towarzystwa Fargo-Moorhead . Niejeden.

I wiesz, co się dzieje, gdy schroniska nie zabijają zdrowych zwierząt? Otrzymują wsparcie społecznościowe! Ludzie są znacznie bardziej skłonni do ochotnika. Są o wiele bardziej prawdopodobne do przekazania. Oni bardziej prawdopodobne, że polecają schronienie jako witające miejsce do odwiedzenia i wsparcia.

W ten sposób lubię pomóc wspierać schroniska, takie jak HSFM, aby pomóc sponsorować opłaty adopcyjne niektórych zwierząt czekających na domy.

Obecnie podnoszę pieniądze za pośrednictwem THATMUTT.COM, aby sponsorować opłatę adopcyjną czarnego laboratorium / pitbull mieszanki o nazwie Gemini up do adopcji z humanitarnym społeczeństwem. Dzięki opłaty za przyjęcie zmniejszyło się lub objęte, Gemini ma większą szansę na szybsze przyjęcie, z tego powodu, aby zrobić pokój w schronisku dla nowego psa. Aktualizacja: Gemini ma adopcję w pracach!

Chciałbym dać specjalne okrzyki do Cats Cradle Shelter w Fargo za całą jego ciężką pracę, upewniając się, że każdy adoptowalny kot wyciągnął go z funtów żywych w 2013 roku.

Dla znacznie bardziej kompleksowego spojrzenia na statystyki funta Fargo, można zobaczyć mój post od ubiegłego roku na statystykach funtów w 2012 r. Moje serce wychodzi na 100 lub tak skonfusuł dzikich kotów, które zginęły w 2013 r., Według statystyk funtów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *