opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Inspiracja w konkursie akcji wspiera okupację weterynaryjną, a także zwierzęta w wymaganiach

Inspiracja w konkursie akcji wspiera okupację weterynaryjną, a także zwierzęta w wymaganiach

Jako były kierownik szpitala weterynaryjnego, część mojego serca zawsze będzie z zawodem weterynaryjnym. Kiedy Heska Corporation, wiodący dostawca diagnostyki weterynaryjnej, a także produktów specjalistycznych, poprosił mnie, abym rozpowszechniał informacje o swojej drugiej corocznej konkursie motywacyjnej w akcji, z przyjemnością to zrobiłem.

Konkurs jest dostępny dla mieszkańców USA, którzy są licencjonowanymi specjalistami weterynaryjnymi, naukowcami w dziedzinie medycyny weterynaryjnej lub zatrudnieni w licencjonowanym weterynarii. Mistrz otrzyma 25 000 $ za pracę, która wspiera zawód weterynaryjny i/lub przyszłość medycyny weterynaryjnej, a co za tym idzie, przyniesie korzyść zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt.

„Eksperci weterynaryjni mają szczególną szansę na wpływ ludzkich doświadczeń z naszą więź z zwierzętami”, stwierdza Robert Grieve, prezes Heski, a także dyrektor generalny. „Heska pozostaje pod wpływem wielu wykwalifikowanych osób, które poświęciły się sprawdzeniu genialnych metod wspierania tej więzi, a także zwiększenia opieki weterynarze”.

Na cześć wysiłków naszych kolegów, Heska promuje ten konkurs jako wskazuje na motywowanie postępu pomysłem. Zwycięzcy zeszłorocznych, rodzinne zwierzęta domowe na stałe, a także światowych weterynarzy, doświadczyli rosnących zwrotów z ekspozycji, a także zrozumienia tego konkursu.

Zeszłoroczny zdobywca pierwszej nagrody, Family Pets Forever, to program non-profit sponsorowany przez uniwersytet w Kolorado zaprojektowany w celu wspierania osób starszych o niskich dochodach, a także niepełnosprawnych mieszkańców regionu Larimera, jak to możliwe, jak to możliwe, a także najdłużej, a także to W celu zwiększenia zdrowia i dobrego samopoczucia, a także dobrego samopoczucia tych rodzinnych zwierząt, a także właścicieli poprzez dostarczanie potrzebnej pomocy, a także zasobów. Zwierzęta rodzinne na stałe wykorzystywały nagrodę główną, aby przedłużyć opiekę, jaką zapewniają zwierzętom poza egzaminami w zakresie odnowy biologicznej, a także szczepień.

Zwycięzca drugiej nagrody z zeszłego roku, World Vets, jest organizacją non-profit, która dostarcza bezpłatną pomoc weterynaryjną zwierzętom, które w przeciwnym razie nigdy nie przyciągnęłyby uwagi weterynaryjnej. Praca światowych weterynarzy zajmuje się zarówno problemami ze zdrowiem zwierząt, jak i zdrowia ludzkiego, i zdrowia, ustanawiając zrównoważone programy pomocy weterynaryjnej w celu zwiększenia populacji zwierząt i ludzkich w 24 krajach. World Vets wykorzystali pieniądze od Heski na rozwój programu reagowania katastrofy z protokołami, procedurami, a także odpowiedniego szkolenia, aby umożliwić ekspertom weterynaryjnym w pomocy zwierzętom w sytuacjach katastrofy naturalnej.

Zwycięski prywatny lub zespół, który otrzymuje najwięcej głosów w Internecie w późniejszym roku, otrzyma 25 000 $. Drugi koszt lokalizacji w wysokości 5000 USD zostanie również przyznany drugie miejscem. Termin wejścia to 30 września 2011 r. Więcej informacji na temat konkursu przejdź do.

Aby uzyskać więcej informacji o konkursie, ciesz się, co jest prawdziwym, kto jest weterynaryjnym, w tym dr Marty Becker, a także dr Kevin Fitzgerald, musi stwierdzić o konkursie:

httpv: //www.youtube.com/watch? v = tfdi6gd_kyk & funkcja = youtu.be

Firma Heska oferuje zaawansowaną diagnostykę weterynaryjną, a także inne specjalne produkty weterynaryjne. Najnowocześniejsze oferty HESKA dla jego klientów obejmują instrumenty diagnostyczne, a także dostawy oprócz jednorazowego użytku, testy punktu opieki, szczepionki, a także farmaceutyki. Główny koncentruje się na rynkach psów i kotów, na których stara się dostarczać produkty o wysokiej wartości, a także niezrównane wsparcie klienta dla weterynarzy. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat HESKA, a także jej produkty, przejdź do strony internetowej firmy.

Zdjęcia: dzięki uprzejmości Heska Corporation

Ingrid King

Możesz podobnie jak:
Technicy weterynaryjni: Nieznani bohaterowie okupacji weterynaryjnej

Diabetes Academic Toolkit wspiera partnerstwo między ekspertami weterynaryjnymi, a także opiekunami

Program metody przyjaznej dla kotów poprawia opiekę weterynaryjną dla kotów, kotów, a także zespołów weterynaryjnych

«Przyjmij„ mniej adoptowany ”tydzień zwierząt
NVR Miss: Perfect Litter Box »

4 Komentarze na temat motywacji w konkursie akcji wspiera zawód weterynaryjny, a także zwierzęta w potrzebie

Marilia mówi:

19 września 2011 o 20:09

Naprawdę podoba mi się ten post!

Odpowiedź

Ingrid mówi:

19 września 2011 o 20:34

Rozłóż słowo, Marilia! Im więcej ludzi rozumie o tym konkursie, tym lepiej.

Odpowiedź

Bernadette mówi:

19 września 2011 o 16:14

Ingrid, to niesamowity program. Dziękujemy za udostępnienie informacji!

Odpowiedź

Ingrid mówi:

19 września 2011 o 20:34

Zawsze miło jest widzieć, jak biznes zapewnia z powrotem, Bernadette, a także jest to niezwykle innowacyjna metoda robienia tego, która wciąż daje.

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Potrzebne pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *

E-mail *

Pozostawiając komentarz, zgadzasz się z COLnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *