opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Szczeniak rzuca się już na inne psy

Szczeniak rzuca się już na inne psy

, mój piesek, a także wychodziłem na spacer, a także widzieliśmy damę zbliżającą się z czymś, co wyglądało jak szczeniak laboratoryjny w kolorze czerwonym-około pięć miesięcy. Szczeniak był już dziki i silny, najprawdopodobniej 45 funtów. Oprócz podeszliśmy do nich na wąskim chodniku, dama może nie uniknąć jej psa, jakby wyciąga tyle samo jak my.

Tego rodzaju rzeczy występują zarówno dla Ace, jak ja przez cały czas. To nie jest wielka sprawa. Wiele psów jest przyjaznych, podobnie jak as.

Więc chociaż dama próbowała włożyć swój pies, ostatecznie stwierdził coś w stylu „OK, stwierdzaj cześć”. Jestem pewien, że mogłaby powiedzieć Ace, wydawała się przyjazna, jednak z programu nadal jest najlepiej zapytać.

Więc ten młody szczeniak miał na tylnych nogach, a także rzucił się na umowę mojego psa z tak dużą energią i podnieceniem. Powinienem był zrobić coś, aby interweniować, jednak była to jedna z tych okoliczności, w których po prostu starałem się poruszać z psem, a także daję tak szybko, jak tylko mogłem.

W każdym razie, w dwóch sekundach lub upewnienie się, że nasze psy się dotykają, widziałem, jak mój ps jest niezwykle nieprzyjemny, a także zwinięty ustami, a także jego hake. Wykorzystałem swoje ciało, aby dostać się między psami, a także rodzaj uderzania mojego psa z tej metody, a także kontynuowaliśmy. Być może powinienem pozwolić mu powiedzieć szczeniaka, ponieważ nikt inny nie zamierzał.

Powodem, dla którego ta okoliczność była znaczna, jest to, że wciąż wierzyłem o to szczeniaka, a także wszystkie problemy behawioralne, które prawdopodobnie będzie miał. Jeśli już wywołuje niekorzystne reakcje najwcześniejszych psów, mogę po prostu wyobrazić sobie, co dzieje się, gdy przechodzi obok, a także skacze na nawet nieco reaktywne psy. Jestem pewien, że wyzwala reakcję łańcuchową. Szczeniak nie wydaje się agresywny, jednak z pewnością jest bardzo przede wszystkim. Mam nadzieję, że nie ustanowi poważnego podrażnienia barierowego, a także agresji smyczy. Mam nadzieję, że jakaś zła psia psa, taka jak Ace, nie zostaje obwiniony za warczenie szczeniaka, a także rzucanie go na ziemię – „Nie lubisz!”

Wszyscy mieliśmy chwile, w których nasze psy są całkowicie poza zarządzaniem (przynajmniej mam). Być może to wszystko, co działo się w tej sytuacji. Mam nadzieję, że dama zwykle wykorzystuje jakiś kołnierz treningowy zamiast płaskiego kołnierza klamry, który widziałem. Mam nadzieję, że poświęca szkolenie swojego psa, a także uzyskanie pomocy, jeśli jej potrzebuje. Mam nadzieję, że szczeniak zachowuje życzliwość, nawet gdy ustawił się tak samo, jak upadek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *