opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Bezpieczeństwo w miejscu pracy: ukąszenia

Bezpieczeństwo w miejscu pracy: ukąszenia

Kathy Hosler
31 stycznia 2018
Każdego roku ponad 4,5 miliona ludzi jest ugryzionych zarówno przez psy, jak i koty. Czy byłeś jednym z nich? Jest to niezwykły groomer, który może odpowiedzieć „nie”.

Niezwykle natura pracy, którą wykonujemy, poddaje nam codziennie ryzyko. Niezależnie od tego, czy jest to NIP, który powstrzymuje cię od pracy przez dzień lub dwa, czy pełny atak, który może zakończyć karierę, ugryzienie może natychmiast zmieniać twoje życie. Możesz nie być w stanie zapobiec każdemu kęsowi, jednak są pewne rzeczy, które każdy groomer może zrobić, aby go zapobiec.

Podczas przyjmowania i wydania

Dwa razy, że najprawdopodobniej zostaniesz ugryziony, to wtedy, gdy zabierasz psa od jego właściciela, a także kiedy go dostarczasz.

Najgorszy kęs, jaki kiedykolwiek dostałem, pochodzi od Shih Tzu o imieniu Cupcake. Właściciel ją przywiózł, a także trzymał ją, gdy rozmawialiśmy o jej instrukcjach pielęgnacyjnych. Gdy sięgnąłem po nią, Cupcake przedstawiła się, a także z prędkością, a także dokładnością grzechotnika, zatrzasnęła moją twarz. Ten ugryzienie wysłało mnie do przestrzeni awaryjnej, a także pozostawiła długoterminową bliznę jako przypomnienie.
Reklamy

Cupcake nauczyła mnie, że nigdy nie przyjmuje zwierzaka z ramion właściciela. Zamiast tego właściciela położył psa na podłogę, a także rękę, a jego smycz. Trzymaj smycz w jednej ręce, a także miej głowę zwierzaka, która odbywa się z dala od siebie, a następnie możesz odebrać zwierzaka drugiej ręką. Daje to sobie z nimi poradzić.

Jeśli przyniosą zwierzaka bez smyczy, poproś je o miejsce zwierzaka bezpośrednio na stole pielęgnacyjnym, a także umieść na nim pętlę pielęgnacyjną.

Pierwszy zwierzak

Kiedy akceptujesz zwierzaka, który nigdy nie został przygotowany, musisz rozpoznać, że wszystko, co jest dla nich nowe (i potencjalnie przerażające). Hałas twojego sprzętu, szczotkowanie i czesanie, przebywanie na stole, a także dotknięte przez kogoś, kogo nie znają, wszyscy mogą stworzyć stresującą sytuację. Pracuj ostrożnie, a także nie spiesz się, gdy wprowadzasz je do różnych elementów pielęgnacji.

Stary zwierzak

Stare zwierzęta potrzebują szczególnej opieki. Nawet najsłodszy zwierzak może gryźć, jeśli odczuwa ból. Zwykle mają bóle, a także bóle wywołane przez zapalenie stawów lub inne schorzenia. Musisz o tym pamiętać, a także wykorzystać dodatkową ostrożność podczas podnoszenia nóg, przycinania paznokci lub szczotkowania włosów.

Kennel – Psy

Kolejnym potencjalnym ryzykiem jest kennel -pies. Mogą być bardzo chętne do wejścia do hodowli lub klatki, jednak nie wyjdą. Na wolności psy są zwierzętami den, więc powszechnie w okoliczności klatki chronią swoją „jaskinię”. Jeśli zrozumiesz, że pies nie chce się dowiedzieć, zachowaj kołnierz, a także prowadzić, a także upewnij się, że prowadzenie spędza drzwi hodowli. Po otwarciu hodowli możesz wykorzystać prowadzenie, aby zmotywować psa, aby się dowiedzieć.

Mogą być chwile, w których nie rozumiesz, że pies to hodowla – bejs, dopóki nie umieścisz go w klatce. W żadnych sytuacjach należy sięgnąć, a także próbować wyeliminować psa. Twoje ręce, a także z tym, co stanowi główny cel potencjalnie poważnego ataku. Musisz przygotować się na taką możliwość, a także zachować pod ręką werbel. Może to być jedyna metoda, którą możesz bezpiecznie wyeliminować psa z hodowli.

Jeśli zwierzak, który przychodzi do ciebie w dostawcy, nie wyjdzie, po prostu zdemontować go, aby je bezpiecznie wydostać.

Na stole

Niektóre psy, a także koty, nie są bardzo zadowoleni, że są na stole pielęgnacyjnym, a także zrobią wszystko, co potencjalnie mogą, aby pokazać swoje niezadowolenie lub próbować uciec. Istnieje wiele doskonałych narzędzi, a także wspaniałych urządzeń, które mogą pomóc w utrzymaniu zarówno bezpieczeństwa.

Ciężkie, regulowane ramię pielęgnacji to główny element urządzeń, z których używasz do trzymania zwierzaka na stole. Istnieje szeroki asortyment pętli pielęgnacyjnych, zawiesia, geriatrycznych wsparcia, a także inne ograniczenia, aby zachować ryzyko, a także w zarządzaniu, a następnie na stole. Dodatkowe ramiona lub narzędzia, takie jak pomocnik Groomers, powstrzyma psa przed wirującym się wokół, a także gryzienie.

I istnieją okoliczności, w których możesz wymagać wykorzystywania E – Kolarów lub Muzzów w celu bezpiecznego wytropienia pana młodego. Zastosowanie procedur obsługi wolnych od ryzyka znacznie zmniejsza niebezpieczeństwo uszkodzenia PET (i groomera).

W wannie

Upewnij się, że każde zwierzak jest bezpiecznie przymocowane, gdy znajduje się w wannie. Wiele zwierząt czuje się zagrożonych, gdy ktoś pochyli się nad nimi, a także nie zawahał się ugryźć. Bezpieczne przywiązanie do nich zapewnia zarządzanie, a także znacznie ogranicza ich zdolność do skoku na umowę, a także rękami lub z wanny.

Wysuszenie

Po kąpieli, a także ręcznika – suszonym przez zwierzaka, większość groomerów korzysta z suszarki o wysokiej prędkości, aby wyeliminować wilgotność z płaszcza zwierzaka. Niektóre zwierzęta nie mogą tolerować tego rodzaju suszenia, a także paniki, a także gryzie. Możesz nawet odkryć, że niektóre zwierzęta, które w przeszłości tolerowały suszenie HVUddenly wariuj. Jeśli nigdy tego nie doświadczyłeś, możesz napady z suszarkami Google w zwierzętach. Zawsze uważaj na mowę ciała zwierzaka, a także zapewnij im przerwę, jeśli ostatecznie zostali zestresowani.

Paskudny zwierzak

Jeśli pies lub kot staje się agresywny, a także uważasz, że kontynuowanie pana młodego jest niebezpieczne, zatrzymaj się szybko, a także ocenić sytuację. Może się zdarzyć, że trzeba wysłać psa lub koci domowego, które nie są powiązane lub skierować go do centrum weterynaryjnego, które można było uspokoić w celu pielęgnacji.

Nigdy nie stawiaj siebie ani zwierzaka na niebezpieczeństwo obrażeń. Jeśli chcesz długoterminowy projekt na ciele, weź tatuaż-nie bliznę. ✂

Całkowity

32

Akcje

32

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *