opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized 4 najsłodsze kostiumy Halloween na Halloween w historii!

4 najsłodsze kostiumy Halloween na Halloween w historii!

Ten post może składać się z linków partnerskich. Możemy zarabiać pieniądze lub produkty od firm wskazanych w tym poście.
Jeśli widziałeś nasz post na blogu w 8 najlepszych kostiumach Halloween dla Pet Dog Halloween, to prawdopodobnie już wiesz… robimy trochę zwiadu, aby zobaczyć, jaki kostium pieska możemy połączyć dla Stetson i Linus w tym Halloween. ?
W Internecie było tak wiele niesamowitych kostiumów dla psów dla zwierząt domowych, że w tym roku złamaliśmy Halloween w 3 części. Pierwszy post był naszym najlepszym… kostiumem dla psów. Czytasz nasz drugi post, ale na wypadek, gdybyś nie zwracał uwagi na tytuł, są to najsłodsze kostiumy dla psów. Wreszcie w ciągu najbliższych kilku dni zobaczysz nasze 5 ulubionych kostiumów Uber-Geeky, super-niesamowitych kostiumów Star Wars. I odpowiedzieć na twoje pytanie, tak, jestem Uber-Geek!
Wyróżnienie
Toby, który ma na sobie kostium psa Michaels Michaels, tak naprawdę nie chciałem dołączyć Toby na liście dwa razy, ale chciałem pokazać ci zdjęcie noszącego jego bluza z kapturem Tatoo Bret Michaels Family Family. Biorąc pod uwagę, że ten post dotyczy słodkiego, musiałem mieć go na liście… dwa razy?

Bez dodatkowo adieu… Sprawdź nasze 4 najsłodsze kostiumy Pet Dog Halloween:
Nasze 4 ulubione urocze kostiumy dla psa Halloween
Uwielbiamy udostępniać te wspaniałe obrazy ze wszystkimi. Starałem się znaleźć oryginalne źródło, aby się powiązać, ale trudno jest powiedzieć, skąd pochodzą one. Jeśli którykolwiek z obrazów należy do Ciebie, daj mi znać, a ja odwołam się do Twojej witryny i link do Ciebie lub jeśli chcesz całkowicie usunąć obraz.
Podążając śladami wielkiego Lettermana Davida (chociaż nie jest to lista 10 najlepszych)… w kolejności malejącej:
#4 – Śliczny szczeniak, Toby w kamizelce
Śliczny Labrador Retriever (Toby) w swojej skórzanej kamizelce

Wszystkie szczeniaki potrzebują skórzanej kamizelki! Zdarza się, że jest to kamizelka plaszka Bret Michaels, którą otrzymaliśmy od Petsmart. Po prostu pomyśleliśmy, że Toby wyglądał tak słodko (i jednocześnie Tuff!), Że musieliśmy włączyć go jako wyróżnienie i na 4 #na naszej liście.
#3 – Bumble Bee
Śliczna szczeniaka Bumble Bee Pet Dog Costume Źródło: Śliczne i małe nie są pewne, jaka to jest trzmiel… może złoty retriever? Cokolwiek on/ona jest, na pewno jest ślicznotką! Właściwie umieściliśmy strój Bumble Bee na Stetson, gdy był szczeniakiem. Niestety był 6 -miesięcznym szczeniakiem i nie wygrał nagrody Cureness, takiej jak ten mały facet.
#2 – Bumble Bee, Bumble Bee, Bumble Bee!
Czy to najsłodszy kostium pszczoły pszczoły pszczoły? Źródło: Fun Gallery

Szczenięta stają się coraz mniejsze, ale kostium pozostaje taki sam. Możesz umieścić prawie każdy kostium dla psów dla zwierząt domowych na tej małej osobie, a on jest prawie buta, aby wygrać dużo uroczy kostium psa na Halloween. Jak mogę uczynić go nr 2 na naszej liście? Cóż, ponieważ numer 1 jest uroczy, oryginalny i uroczy!
#1 – Kubuś Puchatek i jego Hunny!
Najsłodszy kostium pucha pensjonatu Halloween w historii! ZAWSZE!!! Źródło: Cutarooomg! O MÓJ BOŻE! O MÓJ BOŻE! Mamy zwycięzcę! Wymieńmy tylko kilka aspektów bystrości tutaj:
On jest szczeniakiem
On jest uroczym szczeniakiem
On jest uroczym, śpiącym szczeniakiem
Jest uroczym, śpiącym szczeniakiem w uroczym kostiumie
Jest uroczym, śpiącym szczeniakiem w uroczym kostiumie z uroczym rekwizytem!

Ten rekwizyt Hunny Bowl jest sam w sobie i to najmniej urocza rzecz we wszystkim na tym zdjęciu!
Nawiasem mówiąc, czy wymyśliłeś formułę uroczego psa? Rzuć wszystko na uroczego szczeniaka, a wygrywasz!
Czy jesteś jeszcze zainspirowany! Czy jesteś gotowy, aby wyciągnąć igły i nitkę i zacząć pracować nad własnym kostiumem dla psów dla DIY? A może potrzebujesz dużo więcej inspiracji? Następnie sprawdź nasze 5 ulubionych kostiumów Pet Pet Dog Halloween.
Najlepsze typy dla naszych szczeniąt
Najlepsza zabawka szczeniaka, którą lubimy: Calmeroos Puppy Toy z pulpitami serca i pakietami cieplnymi – najlepsze dla nowych szczeniąt. Pomaga złagodzić niepokój w nowym domu.
Najlepszy pies domowy żuć: Natural Farm Bully Sticks – wszystkie nasze szczeniaki uwielbiają gryźć, szumować i żuć. Uwielbiamy używać łobuz, aby pomóc w odwróceniu tych niechcianych zachowań.
Najlepsze smakołyki dla psa, które lubimy: Szalone smakołyki dla psów psa-Używamy ich jako naszych smakołyków dla naszych szczeniąt dla psów.
Najlepsza karma dla psów dla zwierząt domowych, które lubimy: The Farmer’s Pet Dog – Kilka miesięcy temu zaczęliśmy karmić Kruk Fresh Pet Food i ona to uwielbia! Zdobądź 50% zniżki na swój pierwszy zakup psa rolnika.

Sprawdź znacznie więcej naszych ulubionych na naszej nowej liście kontrolnej szczeniąt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *