opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Zajmij swoje selfie! Znaczenie portfela

Zajmij swoje selfie! Znaczenie portfela

autorstwa Michelle Knowles
2 października 2017
Spokój przed burzą wakacji to idealny czas na aktualizację portfela, strony internetowej, a także stron sieci społecznościowych. Wydaje się, że święta przynoszą do pielęgnacji zupełnie nową partię klientów, a także zwierząt domowych. Wielu naszych kolegów nadal nie ma portfela swojej pracy, ledwo ma działającą sieć społecznościową, a niektórzy nadal nie mają witryny internetowej. Nowe technologie pozwalają nam teraz zrobić zdjęcie lub zrobić szybkie wideo za naciśnięciem przycisku. Budowanie działającego portfolio ekspertów jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Portfolio to migawka twoich umiejętności. Jest to wizualne CV, które może sprawić, że przekonanie, że nowy klient może mieć w tobie. Powinien zawierać wcześniej, a także po zdjęciach zwierząt domowych, podkreślając niezwykłą różnicę między brudnym zwierzakiem a ukończonym stylem. Jest to również wspaniała metoda śledzenia produktów, które ci pomogły, a może również te, które tego nie zrobiły. Portfolio nawiązuje połączenie między tobą, a także pracą w oczach klienta.

Kiedy nowa osoba wchodzi do Twojego sklepu, aby zapytać o planowanie, opłatę, a także twoje doświadczenie, nie ma lodu, jak otwarcie książki, a także pokazanie jej, o co chodzi. Zdjęcie posiadające wszystkie certyfikaty, które masz na seminaria, seminaria internetowe, specjalne trening lub warsztaty akredytacyjne w jednym miejscu do rekomendacji. To także świetna koncepcja, aby mieć listy sugestii swoich klientów, przełożonych lub weterynarzy, z którymi mogliście współpracować. Portfolio może również przeprowadzić dyskusję między groomerem, a klientem, który pomoże określić wykończenie, którego pragnie klient.

Wydaje mi się, że najważniejszym powodem prowadzenia portfela jest solidna dokumentacja swoich umiejętności, a także osiągnięcia, aby upewnić się, że potencjalny pracodawca lub klient zobaczy dowody twojego doświadczenia, a także poziom edukacji w swojej dziedzinie, którą osiągnąłeś . Powinna być podstawową metodą uzyskania zgody klienta na robienie zdjęć swojego zwierzaka podczas procesu pielęgnacji. Może to być linia zawarta w poślizgu uprawnień do pielęgnacji lub oddzielny typ, który wymyślacie. Przyzwyczaj się do zrobienia zdjęcia, gdy zwierzak jest najpierw włożony do wanny lub umieszcza na stole.
Reklamy

Wiele razy ubolewałem nad prawdą, że mam o wiele więcej przed zdjęciami niż po zdjęciach. Zostaję uwięziony na powierzchni, a także ciężko za pomocą połączeń telefonicznych, a także zwalnianie zwierząt domowych, których nie pamiętam, aby zrobić to ważne po zdjęciu.

Oto kilka metod, które pomogły mi pamiętać o robieniu zdjęć, a także opracowywania udanego portfolio:

Zrób sobie wskazanie, a także umieść go w miejscu, w którym należy je sprawdzić, zanim kontynuujesz jeszcze jedno zadanie. Wskazałem na Vac Shop, ponieważ jest to zadanie, które wykonuję po zakończeniu każdego zwierzaka.

Zawieś głupie lub surowe zdjęcie siebie, aby uzyskać zabawne przypomnienie. Modyfikacja tego często mózg może odkryć ten obraz.

Przypomnij swoim kolegom, a także poproś ich o przypomnienie o zdjęciu po. Jeśli pracujesz z innymi, ustal system przypomnień, aby upewnić się, że wszystkie zwierzęta są udokumentowane, a także sfotografowane przed ich odejściem.

Niektórzy ludzie posunęli się nawet do wyprodukowania skomplikowanych środowisk w swoich salonach, aby upewnić się, że wszystkie zwierzęta dostają „glam”, zanim wrócą do domu. Zrób specjalną lokalizację lub tło dla stolika, aby uzyskać nawyk ukończenia zestawu zdjęć. Może to być tak proste, jak zawieszenie jasnego lub wzorzystego materiału na pręcie zasłony na ścianie lub tak skomplikowane, jak robienie stacji robienia zdjęć, które wszyscy korzystają, zanim zwierzęta wrócą do domu.

Poświęć trochę czasu na kserokopowanie swoich certyfikatów, a także dołącz je do swojej książki. Są to certyfikaty, dla których siedziałeś z zajęciami edukacyjnymi. Włączenie ich do swojej książki daje szansę porozmawiać ze swoim nowym klientem o tym, co odkryłeś, a także dokładnie to, jak można to zrozumieć ich zwierzaka.

Zbierz listy rekomendacji. Wszystkie litery, a także karty, które otrzymałeś od klientów, można dodać do Twojej książki, a wykorzystanie ochrony dokumentów można zmienić, gdy otrzymujesz nowe. Listy od współpracowników, kolegów, a także lekarzy weterynarii są również cennymi dokumentami, które mogą zwiększyć twoją wiarygodność.

Klienci zawsze szukają wartości za wydane pieniądze. Te zdjęcia można również wysłać do klienta z wiadomościami tekstowymi lub udostępnione bezpośrednio na stronie sieci społecznościowej klienta. Te zdjęcia mogą być wielokrotnie udostępniane przez klienta, a także doskonałą metodą rozpowszechniania zrozumienia twoich umiejętności.

Zaktualizuj swoje CV, a także zachowaj go z tyłu. Modyfikacje życia zdarzają się, o wiele lepiej jest być gotowym do modyfikacji niż pozwolić mu na toentuzjazj cię. Zaktualizowane CV może zaoszczędzić czas, a także kłopotliwe podczas szukania zatrudnienia w nowym salonie.

Napisz instrukcję obiektywną, a także kod zasad, które należy stać. To twoja szansa, aby pozwolić swoim klientom zrozumieć, co masz na myśli, a także może być potężnym stwierdzeniem, które dokładnie opisują, w jaki sposób pielęgnujesz, a także techniki, w które wierzysz. Istnieje wiele uczciwych celów, a także jeśli należysz do a Grupa certyfikująca, a następnie możesz łatwo zaoferować do użycia, jeśli nie, odkryj taką, którą lubisz, a także dostosować ją do swojego stylu.

Fantastyczną rzeczą w innowacjach jest to, że teraz możesz nawet mieć swoje portfolio w formie cyfrowej! Jeśli możesz przesłać zdjęcie, istnieje wiele programów, a także aplikacje, które będą składać twoje zdjęcia w spójny montaż, który będzie oglądany przez klientów, a także do zachowania przyszłej przyjemności oglądania. Pamiętaj, aby zapisać swoje cyfrowe portfolio na trudnym na zewnątrz dysk, w sytuacji, w której dzieje się coś, więc zawsze będziesz mieć kopię swojej pracy.

Zrób czas w chaotycznej rutynie, aby udokumentować rzeczy, które robisz, korzyści są ogromne. Jednym z największych prezentów, które zapewniły sobie w nadchodzącym sezonie, jest posiadanie kolekcji portfeli, aby upewnić się, że możesz zobaczyć, gdzie byłeś, a także dokładnie, jak daleko jesteś dostępny w podróży do odkrycia pielęgnacji. ✂

Całkowity

2

Akcje

1

0

1

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *