opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Lost Schnauzer pojawia się w placówce opieki zdrowotnej, aby odkryć jej właścicielkę, osobę tam

Lost Schnauzer pojawia się w placówce opieki zdrowotnej, aby odkryć jej właścicielkę, osobę tam

miniaturowy sznaucerem o imieniu Sissy znalazł się w placówce opieki zdrowotnej w Cedar Rapids w stanie Iowa, najwyraźniej szukając swojego właściciela, który tam przebywał.

Według ABC News Nancy Franck mieszka w południowo -wschodnim Cedar Rapids i przebywa około 15 przecznic w Mercy Medical Center, zgodnym z operacją. Jest w placówce opieki zdrowotnej od około dwóch tygodni.

Z ABC News:

„Tej nocy miała cel, aby zobaczyć swoją mamę” – powiedziała Dale Franck dzisiaj ABC News, „ale nie mogła odkryć idealnej windy do przyjęcia”.

Stwierdził, że zauważył, że Sissy zaginęła około 1:30 rano w ostatnią sobotę, a także był chory.

„Ciągle sprawdzałem wszędzie, wołając,„ Sissy! Sissy! ” – przypomniał sobie. „Wyciągałem włosy”.

Na koniec otrzymał telefon o 5:30 od policjanta ds. Bezpieczeństwa Samantha Conrad w szpitalu, stwierdzając, że odkryła jego psa, powiedział.

„Odkryła mój numer, a także adres domowy z jej identyfikacji na kołnierzu” – powiedział Dale Franck. „Byłem tak odczuwany, a także zapytałem, żeby moje dziecko poszło, a także ją odebrać”.

Według ABC właściciele psa nie mogą raczej dowiedzieć się, jak Sissy zrozumiała, gdzie iść, ponieważ nigdy nie zabrali jej do szpitala. Jednak Nancy Franck pracuje obok szpitala, a Sissy była w samochodach i ciężarówce, kiedy Dale Franck wybrał drugą połowę z pracy.

Pełna historia

Czy wierzysz, że twój pies domowy rozumie jego metodę w mieście, tak jak robi to Sissy?

Ekran uzyskaj z ABC News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *